UA
RU

In or out: Підсумки року редакції Marie Claire

Редакція Marie Claire — це унікальні, впевнені в собі дівчата, кожна з яких має особливе бачення світу і від природи незалежний погляд на все. І, звичайно, на спільність думок та узгодженість дій ніколи розраховувати не доводиться. Так, у момент чергових розбіжностей, нам на думку прийшла ідея створити особливу рубрику, в рамках якої головні героїні Marie Claire обговорюватимуть найгучніші новини, запуски, фільми, книги та інші елементи інтертейменту, що стоять на порядку денному. Сьогодні ж ми підбиваємо підсумки минулого року, та визначаємо власні in та out гатунку 2021.

Головна редакторка Marie Claire — Ірина Татаренко

In or out: Підсумки року редакції Marie Claire-Фото 1

Головна редакторка Marie Claire — Ірина Татаренко

In — перехід вітчизняних медіа на українську мову

Я розумію, що звучить дивакувато: в Україні українські медіа переходять на українську… В тім, на разі, це лірика, а головне, що у 2021-ий додав до табору україномовних видань ключових гравців. І журнал Marie Claire був в цьому  позитивному зрушенні першим.

In — відкриття кордонів

 
Це прекрасно, що нарешті ми можемо купувати квитки та планувати подорожі, подавати акредитації на головні світові події та знову перейматися, що вдягти на ці заходи. Світ оговтується від локдауну, а вимушена затримка, наприклад, для кіно перетворилася на справжній феєрверк з бестселерів від найталановитіших режисерів світу. Цієї осені та зими ми просто не встигали дух переводити, бо один за одним вийшли «Дюна» Вільньова, «Французький вісник» Андерсона, «Дім Гуччі» Скотта, «Паралельні матері» Альмадовара, «Матриця»… Ой все!

Out — рух антиваксерів

Я знаю, що це власна справа кожного, і те що я далі напишу — це моя суб’єктивна думка. Та зрештою… хіба ви не помітили, що час пришвидшився? В сучасному світі потрібно миттєво реагувати на зміни, які він, ні, не пропонує, задає та вимагає. Я теж люблю казки про інопланетян, але дивуюся, коли байки про вакцинацію чи страх ін’єкцій стає причиною відмови від щеплення.
 

Out — дивні новини

Вчора випадково у стрічці Фейсбуку натрапила на тест від «НВ», де потрібно було спробувати відрізнити фейкові новини від реальних. Мій результат — 10 з 20. Звичайно, це дуже смішно у випадку новини, коли рятувальна група кілька днів шукала людину, яка власне входила до складу цієї групи. (Одразу хочеться запитати: «Хто спонсор ваших забавок?») Але ті «реальні нереальні» новини, які стосувалися міжнародної та вітчизняної політики вмить прибирають посмішку з обличчя.
 

Керівниця бренду Marie Claire в Україні — Катерина Лагутіна

In or out: Підсумки року редакції Marie Claire-Фото 2

Керівниця бренду Marie Claire в Україні — Катерина Лагутіна

 

In — подорожі

Цього року я побачила батьків, улюблений Антверпен, вперше побувала в Чорногорії, Дубаї та Слов’янську. І все це сталося, завдяки науці, лікарям та вакцинації.

In — книжковий клуб

Наприкінці 2020 року я вирішила організувати книжковий клуб Book clan. За 2021 рік разом ми прочитали 10 книжок, провели 10 класних зустрічей та стали літературними друзями. І це, однозначно, — іn.

In — cпорт

У 2021 році я вперше спробувала дайвінг, занурилися на 20 метрів у найглибшому басейні Дубаї. Скелелазіння, мені пощастило потренуватися на відкритій локації на Трухановому острові перед тим, як її знищили забудовники. Та верхову їзду, упродовж трьох місяців, двічі на тиждень я подорожувала на Іподром, щоб відпрацьовувати пасажі.  Однозначно in, який я хочу забрати з собою у 2022.

In — sustainability

Цей рік у плані професійних питань, обертався навколо теми sustainability у моді, видавництві та світових процесах. Я повністю занурилася у тематику сталого розвитку в Україні та за її межами. Впевнена, що наступного року я перейду від теорії до практики.

Out — Covid

Лише один out цього року. Весною я перехворіла на  Covid 19, поки не вакцинувалася, відчувала постійний стрес та ризик, що я можу передати вірус рідним  чи друзям. Тож вакцинуйтеся та бережіть себе.
 

Fashion-редакторка сайту Marie Claire — Анна Вакуленко

In or out: Підсумки року редакції Marie Claire-Фото 3

Fashion-редакторка сайту Marie Claire — Анна Вакуленко

In — участь в UFW 

Двічі на рік я смакую найбільш модною подією України — Ukrainian Fashion Week. Проте, до цього три роки я відвідувала захід лише як редактор Marie Claire. Восени 2021 року мені вдалося пройтися головним подіумом країни (хоча таке в моєї колишній модельній кар’єрі також було) в статусі дизайнера — молодого та невпевненого в собі, але із великими планами на майбутнє. 

In — “Тендітні створіння” 

2021 рік запам’ятався можливістю реалізувати спецпроєкт у друкованому числі та на сайті Marie Claire, присвячений темі ментального здоров’я. Окрім того, що я була і продюсером, і стилістом, і автором, мені також пощастило стати й героїнею історії. Проблеми із депресією, тривожністю завжди були для мене занадто приватними та інтимними, аби розповідати про них навіть найближчим людям, проте на цей раз я вирішила відверто поділитися переживаннями, аби читачі Marie Claire розуміли, що соромитися насправді немає чого. Неприйняття суспільством інакших — проблема самого суспільства, і точно не наша. 

Out — втрати 

2021 рік став особливо складним для мене в сенсі втрати відомих публічних особистостей. Я справді плакала, коли помер принц Філіпп, відверто не розуміла, як таке могло трапитися, коли загинув Жан-Марк Валле, проте найбільшого болю мені принесла смерть Хелен Маккорі. Для мене як для справжньої поттероманки така новина стала шоком. Особливу досаду я відчула, коли стало відомо про “Повернення до Гоґвортсу”, в якому вже не буде чарівної та холодної Нарциси Малфой. 

Out — розчарування

Багато що пригнічувало мене у 2021 році, проте найбільше — повна сліпота людей перед масштабними загрозами. Політична нестабільність, небажання людей дотримуватися базових правил формату ковідного суспільства та ще багато інших моментів, про які доведеться говорити точно в іншому, більш розгорнутому, форматі.

Редакторка сайту Marie Claire — Поліна Береза

In or out: Підсумки року редакції Marie Claire-Фото 4

Редакторка сайту Marie Claire — Поліна Береза

In — Marie Claire

Цей рік дав мені можливість знову працювати в улюбленій команді професіоналів Marie Claire. Я надзвичайно щаслива повернутись у свою атмосферу, тому це, мабуть, найважливіший “In” 2021 року. До цього я три роки була в декретній відпустці, тому ви, напевно, розумієте моє щастя опинитись десь, за межами дому та кожен день поповнювати себе новою, не яжемать, інформацією та корисними знайомствами.

In — запуск рубрики Sustainability Talk

Це — великий прорив для мене особисто. Я давно вивчаю тему свідомого споживання і намагаюсь синхронізувати його зі своєю сім’єю, а в 2021 році мені випала нагода говорити про це вголос величезній українській громаді. Дякувати потрібно не стільки року, як команді Marie Claire. Дякую вам за таку неймовірну можливість говорити так, щоб тебе почули.

Out — COVID-19

Для мене глобальний “out” цьогоріч це, звичайно, коронавірус. В цьому році він став небезпечнішим, болючішим і приніс втрату близької людини. Але, як то кажуть, що не вбиває, то робить нас сильнішими, тому цей момент дав точне розуміння того, що життя коротке й не варто його витрачати на дрібниці: треба вчитися новому, відкривати інші горизонти та пробувати те, що давно хотіла, але ніяк не могла наважитись раніше.

Out — ситуація в Афганістані

Ця історія сколихнула весь світ і закарбувалась в моїй пам’яті. Настільки було шкода людей, які змушені були покидати свою домівку, близьких та рідних та бігти в невідомість. Як люди забивались у літаки та інші транспортні засоби, щоб вибратись за кордон, якомога далі від терористів. Досі задаю собі питання: “Чому життя таке несправедливе? Хто дав право іншим людям вирішувати твою долю?”.

Фотографиня Marie Claire — Ліза Приходько

In or out: Підсумки року редакції Marie Claire-Фото 5

Фотографиня Marie Claire — Ліза Приходько

In – знімання для UFW

Так, для мене це був перший раз, коли я була фотографом на тижні моди. Окрім того, що я кожного вечора верещала мамі телефоном, як мені все подобається, у сенсі формату знімання, так я й ще зустріла багато класних людей (про який я також їй захопливо розповідала🌝).

In – поїздки в рідне місто — Кам‘янське

Цього року по-новому побачила своє провінційне місто. Таке неквапливе, зрозуміле, історичне. Причина цього відкриття те, що в чергову свою мандрівку до батьків я взяла свою подругу. І таким чином, мені вперше за 25 років випала можливість побути екскурсоводом у своєму Кам‘янському. Розповідаючи та гуляючи своїми улюбленими місяцями, я бачила як вона захоплюється всім, а разом і з нею і я по-новому відчула своє місто.

Out – party without me

На щастя, всі аути, які сталися в моєму житті за цей рік надалі опинились класними inaми)) Але для нашої рубрики я мала написати хоч щось) Коли були з друзями в Бельгії, вирішили піти на вечірку до місцевого техноклубу. Простоявши дві з половиною години в черзі посеред, вже веселих студентів, коли вже ми були майже всередині, в нас запитали сертифікати. Круто було те, що він в мене був, але ставав активним на наступний день) Тож, ми вирішили покращити свій настрій з’ївши гарячу картоплю фрі з Маку, але він виявився закритим. Дійшли до висновку, що нічне життя в Антверпені не для нас)).

Out – устриці

Вирішила вперше у своєму житті спробувати ці слизькі штуки. Це було так погано, що вони повністю заслуговують бути в цьому списку.

Статьи по теме