Інновації у сучасних килимах: український митець презентує проект «Тканина уяви» у Парижі 

Редагувати переклад

З 17 травня по 16 червня в The Cité internationale des arts, одному з найпрестижніших художніх майданчиків Парижу, відбудеться «Тканина Уяви» – виставка сучасних килимів, виготовлених українським митцем Олександром Толстим з використанням передових технологій та несподіваних мистецьких рішень. Подія спрямована на ознайомлення міжнародної аудиторії з унікальністю та важливістю українського текстильного мистецтва.

Інновації у сучасних килимах: український митець презентує проект «Тканина уяви» у Парижі -Фото 1

Кожен килим є втіленням творчої уяви та традиційних українських технік та має глибокий символічний зміст. Розкриваються теми ідентичності, природи, міфології та інших аспектів української культури в контексті сучасного діджитального світу,  інтернет мемів та воєнної реальності. “Українські сучасні килими — це сплав традиційної майстерності та сміливого експерименту, який відкриває нові можливості для мистецтва та дизайну”, — говорить Олександр Толстой.

Інновації у сучасних килимах: український митець презентує проект «Тканина уяви» у Парижі -Фото 2

 

 

Олександр Толстой — український митець, який народився в Харкові. Він швидко здобув популярність своїми роботами, які відрізнялися яскравими кольорами, складними візерунками та вишуканим дизайном. Олександр працює як у традиційних, так і в інноваційних стилях, що надає його роботам неповторності та унікальності. Став відомим завдяки  оригінальній техніці та экспериментам в сучасному мистецтві. Його килими — справжні шедеври, що наразі є в колекціях по всьому світу, а коло його прихильників лише в Інстаграмі налічує понад 110 тисяч фоловерів.

Інновації у сучасних килимах: український митець презентує проект «Тканина уяви» у Парижі -Фото 3

Читайте також: Small Talk: світловий дизайнер Микола Каблука про нетравматичне мистецтво і меморіали нового типу

Подія відбувається за підтримки Академії Мистецтв в Парижі, що наразі докладає значних зусиль для підтримки та просування сучасних українських митців у Франції.

Дата: з 17 травня по 16 червня 2024 

 

Статьи по теме