UA
RU

Як підтримати і відновити імунітет: Поради та вдалі засоби від професіонала

Редагувати переклад

Як підтримати і відновити імунітет: Поради та вдалі засоби від професіонала-Фото 1

Відомо, що після зими імунітет людини стає слабшим. Із якими симптомами найчастіше до вас звертаються навесні?

Дійсно, навесні люди частіше стикаються з погіршенням загального стану організму, тому, що в цей період помітне фізіологічне падіння імунологічної реактивності. Більшість простудних захворювань, і в тому числі герпетична інфекція, частіше загострюються навесні.

Останнім часом ми всі стурбовані виключно небезпеками коронавірусу, і зовсім забули про те, що є й інші небезпечні хвороби. Герпетична інфекція, наприклад, активується саме при слабкому імунітеті.

Одним з факторів, які несприятливо впливають на стан імунітету є стрес. А тривалий карантин, в якому перебуває суспільство протягом останнього року, саме і є тим стресом, який призводить до зниження імунологічної реактивності і, як наслідок — загострення хронічних захворювань, особливо герпетичних інфекцій.

Герпетичні інфекції можуть бути викликані вісьмома типами вірусу герпесу, і тільки три з них протікають з наявністю висипань. А такі типи герпесу як вірус Епштейна-Барр, цитомегаловірус, шостий і сьомий типи вірусів герпесу — протікають без висипань, але з так званим, «синдромом хронічної втоми» і періодичною температурою. В останні кілька місяців багато вчених відзначають, що Covid-19 важче протікає у людей з рецидивним герпесом, і навпаки, люди з рецидивним герпесом важче хворіють Covid-19. Тому герпес і Covid-19 підтримують один одного, тобто переносити одне захворювання стає важче через небезпеки іншого.

Причому після перенесеного Covid-19 у багатьох людей розвивається постковідний синдром. І частіше він з’являється у людей із супутніми герпесними інфекціями. Плюс до цього можуть розвинутися і бактеріальні ускладнення.

Як підтримати і відновити імунітет: Поради та вдалі засоби від професіонала-Фото 2

 

З якими складнощами стикаються ті, хто перехворів на COVID-19?

За всіх видах ГРВІ, не тільки при коронавірусі, протягом місяця виникає так званий синдром поствірусної астенії. Він характеризується зниженням імунітету, слабкістю, можливою ​​активацією інших захворювань. Якщо говорити саме про COVID-19, то актуальні ще й ускладнення з боку серцево-судинної системи. Однак саме втома як показник синдрому поствірусної астенії є вельми небезпечним фактором. Якщо виникає сонливість, зниження працездатності, дратівливість, запаморочення — не варто звинувачувати поганий характер людини, адже це може бути обумовлено поганим станом її здоров’я.

Як посилити ослаблений імунітет? Якими перевагами відрізняється БАД «Віусід»?

З огляду на нинішній період загострення вірусних інфекцій, дійсно потрібно підтримувати нормальний стан організму. Не варто сильно підстьобувати імунітет — досить лише підтримки, м’якого впливу. Основні переваги препарату, який я виділяю серед всіх інших, це унікальний набір активних компонентів.

Читай также: На берегу моря: История весенней digital-обложки Marie Claire

З яких активних компонентів складається засіб?

  • По-перше, це активована гліциризинова кислота, яка є екстрактом кореню солодки. Вона ідеальна для поліпшення і лікування хвороб легенів — наукові докази цього і публікації існують вже понад 30 років, але навіть при першій епідемії небезпечного коронавірусу в 2002-2003 роках вона зарекомендувала себе з найкращого боку.

  • Також це — вітаміни С, В5, В6, В9, В12 і цинк. Ці речовини є антиоксидантами, які прибирають негативні наслідки впливу хвороб і факторів навколишнього середовища на організм. Причому антиоксиданти також уповільнюють процеси старіння і сприяють відновленню організму після перенесених інфекцій. Саме цинк бере участь у більшості процесів, які відбуваються в нашому організмі, в тому числі у формуванні імунітету, синтезі чоловічих статевих гормонів, в регуляції багатьох обмінних процесів.

  • Аргінін, який також є в складі БАДа, в два рази підвищує витривалість до вірусних та бактеріальних збудників.

  • Гліцин, який також є антиоксидантом, позитивно впливає на функцію печінки.

  • Глюкозамін в активованій формі бореться з герпесом на рівні противогерпетичних препаратів.

  • Яблучна кислота сприяє відновленню енергетичних процесів в клітинах організму і має значний антиоксидантний ефект.

Як підтримати і відновити імунітет: Поради та вдалі засоби від професіонала-Фото 3

З якими проблемами допоможе розібратися «Віусід» крім браку вітамінів?

Вітамінний комплекс, який присутній в «Віусіді» бере на себе роль антиоксиданту, який бореться з вільними радикалами. Крім того, деякі компоненти «Віусіду», як, наприклад, аргінін сприяє підвищенню протипухлинного імунітету. Брак цинку в організмі може привести в схильності до алкоголізму, тому «Віусід» ідеальний не лише як засіб для підтримки імунітету.

Крім того, складові «Віусіду», а зокрема гліциризинова кислота і комплекс вітамінів позитивно впливають при лікуванні вірусу папіломи людини, який дуже складно піддається лікуванню, бо здатен «ховатися» від імунної системи — до нього в нашому організмі навіть не утворюються антитіла.

Як підтримати і відновити імунітет: Поради та вдалі засоби від професіонала-Фото 4

Як саме потрібно застосовувати БАД?

Препарат представлений у вигляді саше. Розводити 100-150 мл води або апельсинового соку, і приймати для профілактики 1 раз на добу. Застосування від 10 до 30 днів. Для лікувальної мети 2-3 саше на добу.

Засіб можна приймати тільки за призначенням лікаря, або його перевагами може скористатися будь-який за особистим рішенням?

«Віусід» можна приймати для профілактики без призначення лікаря. Це біоактивна добавка, яка не вимагає призначення. При включенні в комплексну терапію засіб дійсно працює.

Статьи по теме