UA
RU

Канал «Україна» покаже 16-серійну мелодраму з Ксенією Мішиною

Редагувати переклад

У понеділок, 30 серпня, о 21:00 канал «Україна» покаже прем’єрні серії мелодрами «Клятва лікаря». Головна героїня історії через чоловіка-зрадника стає «помічницею» кримінального авторитета. Але Тамара сильна жінка, і має знайти вихід із ситуації, що склалася.

Канал «Україна» покаже 16-серійну мелодраму з Ксенією Мішиною-Фото 1

Тамара Лаврова – досвідчений лікар швидкої допомоги. Вона щаслива у шлюбі, виховує доньку Дашу від першого чоловіка. Але раптом жінка дізнається, що чоловік їй зраджує. Олексій йде до коханки, але через брак грошей вплутується у кредит під шалені відсотки і зникає разом із грошима. Так, всі проблеми навалюються на його законну дружину – Тамару. Кредитори Олексія претендують на квартиру, і Тамара з донькою можуть залишитись на вулиці. Вона спілкується з власником контори позик – відомим кримінальним авторитетом Буровим, який пропонує жінці відпрацювати борг, надаючи лікарську допомогу його людям. Тамара намагається відмовитись, але іншого виходу у неї немає…

Роль Тамари у картині зіграла популярна акторка Ксенія Мішина. Зірка зізналася – для неї ця робота стала справжнім викликом, тому що раніше вона не грала лікарів, а тут потрібно було повністю зануритись у термінологію і тонкощі професії.

Канал «Україна» покаже 16-серійну мелодраму з Ксенією Мішиною-Фото 2

Читай также: Мне это по плечу: Самая модная стрижка осенне-зимнего сезона 2021 

«Ця роль досить складна, тому що раніше я не стикалась із такою кількістю медичної термінології. Це в рази все ускладнювало! Щоправда, на майданчику був присутній асистент – лікар, який нас готував і багато чого вчив. До цього я з побоюванням ставилась до професії лікаря, вона викликала у мене якісь страхи. Не розуміла людей, які йдуть у медицину і нічого не бояться. А зараз, коли я стикнулася з цим світом, то відчуваю не те що гордість, але мені дуже приємно, що я теж вивчаю цю справу», – поділилась виконавиця головної ролі, акторка Ксенія Мішина.

Її колегу, головного лікаря відділення швидкої допомоги Олександра Гордєєва, зіграв відомий актор Кирило Рубцов. Артист має медичну освіту, тому звикати до тонкощів такої складної професії йому не довелось, але як виявилось, цього разу Кирилу дістався небанальний для нього герой.

Канал «Україна» покаже 16-серійну мелодраму з Ксенією Мішиною-Фото 3

«Мій персонаж одружений, але зустрічає іншу жінку, яка перевертає все його життя. Ситуація неоднозначна, і як складеться доля кожного персонажа, який потрапив у цей вир, – глядачі дізнаються зовсім скоро. Тут мені несподівано дісталась роль «хорошого хлопця»: не тільки благородного у виборі професії, а й у своїх вчинках», – інтригує актор Кирило Рубцов.

У картині знімались Ксенія Мішина, Кирило Рубцов, Валерій Ніколаєв, Галина Кобзар-Слободюк, Поліна Носихіна, Андрій Ісаєнко, Євген Лісничий, Мирослава Філіпович, Роман Мацюта, Віталій Салій та інші.

Режисер-постановник – Денис Тарасов. Оператор-постановник – Євген Кирей. Художник-постановник – Роман Кудрін. Продюсери – Вікторія Корогод, Наталя Стрибук, Юлія Кушер і Тимур Міндіч. Виробництвом серіалу на замовлення каналу «Україна» займалась компанія «Plan B». Зйомки проходили у Києві і Київській області.

Дивіться прем’єру 16-серійної картини «Клятва лікаря» у понеділок, 30 серпня, о 21:00 на каналі «Україна».

Статьи по теме