Канал «Україна» покаже кримінальну мелодраму «Незакрита мішень» про спортсменку

У понеділок, 1 березня, о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра 24-серійного фільму «Незакрита мішень» виробництва продакшну Saga Pictures. На глядачів чекає історія, в якій всього одна єдина випадковість запустить низку абсолютно несподіваних подій в житті головних героїв.

Канал «Україна» покаже кримінальну мелодраму «Незакрита мішень» про спортсменку-Фото 1

Серіал «Незакрита мішень» – це історія про спортсменку Катю Горенко. Головна героїня має всі шанси стати олімпійською чемпіонкою. Але вона не знає, що зовсім чужа в її оточенні людина вже виношує план помсти і готова зруйнувати життя та успішну спортивну кар’єру Каті. Навіть більше, дії підступної Марини стануть причиною втрат, викриттів і катастроф.

У Олесі Мацкевич-Грибок, яка зіграла Катю Горенко, прекрасна спортивна підготовка. Актриса впевнена, що отримала роль в серіалі «Незакрита мішень» невипадково.

Канал «Україна» покаже кримінальну мелодраму «Незакрита мішень» про спортсменку-Фото 2

«Раніше я грала абсолютно інших героїнь – дівчат, які приїжджали з села підкорювати столицю. Потім я зрозуміла, що треба міняти своє тіло. Тобто мені потрібно було «сигналізувати» зовні, що я можу грати щось інше, – розповіла актриса Олеся Мацкевич-Грибок. – І я стала дуже багато займатися спортом. Настільки, наскільки можна було дозволити собі, враховуючи всі обставини. І для мене мій результат – це причина і наслідок. Якщо ти змінюєшся, тоді отримуєш те, що хочеш».

Читай также: Перис Хилтон обручена — кто стал избранником светской дивы? 

Назва фільму безпосередньо пов’язана з біатлоном і з тим, що відбуватиметься в житті героїв.

«У біатлоні незакрита мішень чорного кольору. Якщо біатлоніст попадає в мішень, тоді завдяки удару кулі спрацьовує механізм, який закриває її білим клапаном, – пояснив актор Артем Позняк. – Якщо спортсмен не влучив, тобто не закрив мішень, тоді він отримує додаткове штрафне коло. Інакше кажучи, людина повинна знову пройти вже знайомий шлях і вкотре повернутися до цієї проблеми. І так буде завжди, поки людина, як сьогодні модно казати, не закриє гештальт. Наш серіал якраз про те, що проблеми треба вирішувати сьогодні, не робити в своєму житті друге коло. Інакше вона нагадуватиме біг на місці».

Канал «Україна» покаже кримінальну мелодраму «Незакрита мішень» про спортсменку-Фото 3

Однак «Незакрита мішень» – це не тільки мелодрама, а ще і фільм про стосунки людей, їхні комплекси і скелети в шафі.

«Ось яка дивна штука: наша героїня потрапляє в кримінальну історію абсолютно випадково, зробивши всього один неправильний крок, – сказав режисер Сергій Борчуков. – Тому кримінал у фільмі – навіть не флер, це просто випадковість! Ми всі заручники обставин».

У картині також знялися Валерія Ходос, Ірина Новак, Артем Алексєєв, Артем Позняк, Катерина Григоренко, Артур Логай, Олена Узлюк, Михайло Кришталь, Костянтин Октябрський, Ольга Голдис.

Режисери-постановники – Сергій Борчуков і Заза Буадзе. Оператори-постановники – Олександр Гребенніков, Максим Баєв. Художник-постановник – Дмитро Баран. Продюсери – Наталія Стрибук, Вікторія Корогод, Ігор Волков, Сергій Баранов.

Виробництвом фільму на замовлення телеканалу «Україна» займався продакшн Saga Pictures.

Дивіться прем’єру 24-серійного фільму «Незакрита мішень» у понеділок, 1 березня, о 21:00 на телеканалі «Україна»

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме
Читайте также