UA
  RU

  Канал «Україна» представив найдорожчого персонажа шоу «МАСКА»

  У другому сезоні грандіозного шоу «МАСКА» на телеканалі «Україна» з'явиться незвичайний герой – абсолютний фаворит чоловічої аудиторії – Робот.

  Канал «Україна» представив найдорожчого персонажа шоу «МАСКА»-Фото 1


  Оригінальна маска Робота була створена за ескізом художниці з костюмів шоу-детективу «МАСКА» Лесі Патоки, а для розробки високотехнологічності героя дизайнер звернулась до спеціалізованої української компанії.

  Ідея створення майже справжнього Робота прийшла мені під час зйомок першого сезону шоу «МАСКА». Я одразу визначилась, що цей герой буде мати жовто-синій колір, але зі своїми особливостями – ми трохи відійшли від звичного поєднання і зробили його синьо-золотим,


  – розповіла художниця з костюмів шоу «МАСКА» Леся Патока.

  Крім того, художниця зізналась, Робот – найдорожча маска за два сезони шоу. І цьому є пояснення. Зовнішній вигляд героя просто заворожує – незвичайні кольори, розміри, а ще спецефекти і унікальні здібності маски:

  Незважаючи на те, що Робот виглядає величезним – його зріст 2,4 метри, сам костюм не надто важкий. Це дозволяє зірці всередині легко рухатися. У тіло Робота вмонтована підсвітка, яка реагує на звуки і, залежно від пісні, його світіння змінюватиметься. Робот має 2 режими голосу і вбудований Bluetooth, який можна підключити до будь-якого пристрою.


  Але у костюма є свої нюанси і складнощі. Артист, який знаходиться всередині маски, не зможе самостійно надіти костюм, та й до виступів у ньому потрібно звикати.

  Читайте також: Канал «Україна» представив найсексуальнішу маску двох сезонів гіпершоу «Маска»

  «Костюм одягається знизу, починаючи зі взуття. А робити це одночасно повинні 3 людини – інакше ніяк, адже потрібно підключати підсвітку і, якщо пропустити хоч один контакт – маска не світитиметься. І ще нюанс – у героя найвище взуття – платформа досягає 30 см!» – поділилась Леся Патока.  Як повідомлялось раніше, канал «Україна» працює над другим сезоном мегапопулярного шоу «МАСКА» за міжнародним форматом The Masked Singer. Чекайте другий сезон найзірковішого та найзагадковішого на українському телебаченні шоу «МАСКА» на каналі «Україна».

  Статьи по теме
  x
  x