UA
RU

Канал «Україна» презентував нового героя гіпершоу «МАСКА» – унікального білого Тигра

Редагувати переклад
Телеканал «Україна» активно працює над другим сезоном найпопулярнішого і найзірковішого в нашій країні шоу «МАСКА» і продовжує знайомити глядачів з новими персонажами. 

Канал «Україна» презентував нового героя гіпершоу «МАСКА» – унікального білого Тигра-Фото 1

Сьогодні стало відомо, що одним з учасників другого сезону стане могутній білий Тигр. Дизайнерка Леся Патока розкрила секрети створення цієї вражаючої маски, а також зізналась, з якими викликами довелося зіткнутися її команді.

Нашим глядачам дуже сподобалися фантастичні герої з першого сезону, тому ми вирішили продовжити цю традицію. Минулого разу у нас був міфічний чорний Лев, а цього сезону – унікальний білий Тигр, який занесений до Червоної книги як вимираючий вид. За нашою легендою, він – капітан міжгалактичного корабля, тому Тигр одягнений у величезний лакований плащ, прикрашений різноманітними відзнаками, а на його паску прикріплені такі елементи, як пісковий годинник і компас,

– розповідає художниця з костюмів шоу-детективу «МАСКА» Леся Патока.

До речі, щоб створити цей надзвичайний темно-синій плащ, його довелося перекроювати тричі, через що на вбрання героя пішло аж 25 метрів тканини. Кігті Тигра перероблювали теж три рази, а лапи – аж п’ять. Для дизайнерки було важливо знайти ту форму, яка б і мала естетичний вигляд, і дозволила героєві зручно тримати мікрофон на сцені.

Читайте також: Три пари крил вагою 10 кг: У новому сезоні гіпершоу «Маска» з’явиться справжня Фея

Та найбільшим викликом для команди Лесі Патоки стало створення неймовірного хутра персонажа. «Коли ми намалювали ескіз Тигра, зрозуміли, що ніколи в житті не знайдемо хутра з таким візерунком. Обдзвонили з десяток грумерів, пояснювали, що нам потрібно, але всі відмовлялися. Тому нам довелося купити машинку для чоловічих стрижок і самим оволодіти технікою грумінгу, – каже художниця з костюмів. – Спочатку вистригали хутро, створюючи унікальний візерунок, а потім заповнювали ці проміжки чорною фарбою. Це дуже довга і копітка робота, але результат того вартий».

А от найдовше робили голову Тигра, оскільки для неї використали одразу кілька видів хутра, застосувавши аплікативну техніку. Незвичайні і брови в цього героя – їх створили з різноманітних перук.

Вражає і зріст цього персонажа – Тигр сягає 2,20 метрів. А ще ця маска – найспекотніша з усіх, які довелося створювати Лесі Патоці, адже костюм складається із трьох шарів – поролону, хутра і лакованого плаща.

Звичайно, всередині масок дуже спекотно. Але ми постійно нагадуємо зіркам, що завдяки цьому до кінця проєкту їм вдасться схуднути. Тож вони дуже радіють,

сміється дизайнерка.

Нагадаємо, канал «Україна» працює над другим сезоном мегапопулярного шоу «МАСКА» за міжнародним форматом The Masked Singer. Раніше творці проєкту представили двох героїв нового сезону – витончену маску на ім’я Скандал і чарівну Фею. Чекайте продовження найзірковішого і найзагадковішого на українському телебаченні шоу «МАСКА» на каналі «Україна».

Статьи по теме