UA
RU

Капелюх Наполеона продали майже за 2 мільйона євро

Редагувати переклад

Аукціонний дім Osenat продав капелюх, який носив Наполеон Бонапарт, за 1,93 мільйона євро. Це найбільша ціна, за якою купували такі речі. 

Капелюх Наполеона продали за 2 мільйона

У неділю на аукціоні Osenat продали капелюх Наполеона Бонапарта. Річ датована тим часом, коли Наполеон був імператором Франції. Це один із 20 автентичних капелюхів, які носив Наполеон, із майже 120-ти, якими він володів під час свого правління. Вважається, що наразі залишилися лише 16 капелюхів Наполеона, з них 2 чи 3 — у приватних колекціях. Лот оцінювався у суму від 600 000 до 800 000 євро. В результаті капелюх був проданий за рекордні 1,93 мільйона євро. 

Капелюх Наполеона продали за 2 мільйона

«1 932 000 євро за легендарний капелюх Наполеона I! Після довгих торгів капелюх імператора Наполеона I знайшов покупця за 1 932 000 євро під час розпродажу колекції Жана-Луї Нуазьє у Фонтенбло. Це світовий рекорд для капелюха Наполеона I», — зазначили в аукціонному домі. 

Капелюх Наполеона продали за 2 мільйона

Капелюх зроблений з чорного фетру і прикрашений стрічкою у кольорах прапора Франції. Його створив французький Модний дім Poupard. Цікаво, що Наполеон носив капелюх набік, щоб бути більш помітним на полі бою. І це стало частиною його фірмового стиля. 

Продана річ належала до колекції бізнесмена Жана-Луї Нуазьє, який помер минулого року. Ім’я покупця, який придбав капелюх, в аукціонному домі на розголошують. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Osenat

Читайте також: НАЙМАСШТАБНІШІ БАТАЛЬНІ СЦЕНИ У ДРУГОМУ ТРЕЙЛЕРІ ФІЛЬМУ РІДЛІ СКОТТА «НАПОЛЕОН»

Статьи по теме