Карта пам’яті: Дар’я Новосядла, beauty-редакторка Marie Claire

Герої нової рубрики «Карта пам'яті» проводять ревізію власних акаунтів, діляться улюбленими хештегами та улюбленими фото. Наша перша героїня – Дар’я Новосядла, beauty-редакторка Marie Claire.
украинская модель Новосядла Дарья

@noisy_dasha 3 755 подписчиков

Моє перше фото у стрічці Instagram. Воно дуже живе та щире, через це його дуже люблю. Це ми зі стилісткою Христиною сфотографовані спонтанно, вона допомагала мені підібрати луки на зйомку для одного конкурсу в Інстаграм – вперше і в останнє я робила подібне (усміхається).

Хоча, чи справді це перше фото, яке я опублікувала – не впевнена. Я точно знаю, що колись в мене була звичка чистити стрічку в Інстаграм і багато фото вже не віднайти, найперше тим паче… Шкодую, адже самій цікаво, як виглядав мій перший знімок — чи було це селфі, чи може фото зі зйомки…

Дарья Новосядла 7

«Найпопулярніше» фото за версією лайків в моєму профілі. Чому воно? Не підкажу, але, здається, розумію – я тут з мінімумом макіяжу, така як і в житті. А натуральність і природність зараз люблять, тому не дивуюсь, що воно набрало так багато лайків, порівняно з іншими фото у профілі.

Карта пам’яті: Дар’я Новосядла, beauty-редакторка Marie Claire-Фото 3

Улюблений хештег – насправді, я такого не маю, адже взагалі їх рідко коли додаю до посту. Але виділити можу #modelslife, адже більшість моїх фото у профілі з мого «модельного життя», так би мовити. Який знімок не обери — цей хештег туди підійде! Але все ж оберу ось це фото – воно мені дуже подобається!

Дарья Новосядла 6

Кумирів я не маю. Але є особистості, які мотивують. Так можу сказати про Лєну, або ж Девушку Блонду, як всі її знають. Ми познайомились з нею на зйомках для телевізійної програми «Моя профешн». Вона мене завжди підтримувала, коли щось не виходило відзняти або коли мене «злили» з показу, розповідала про свої історії з життя, які були схожі чимось на мої. Я дякую Всесвіту, що я мала змогу особисто познайомитись з Лєною та взяти у неї кілька жіттєвих уроків.

Карта пам’яті: Дар’я Новосядла, beauty-редакторка Marie Claire-Фото 5

Щодо фото, яке б я хотіла, але не змогла виставити – ось це. Все банально просто – для мене це фото занадто відверте для соціальних мереж, хоч і дуже красиве.

Дарья Новосядла 2

Місто, в яке хочеться повертатися й постити фото та сторіс із нього нескінченно — однозначно це Лондон. Я закохалась у це нього з першої прогулянки і зрозуміла: я хочу залишитись тут жити. Так, зараз я не там, проте повернутись в Великобританію — в моїх планах.

Карта пам’яті: Дар’я Новосядла, beauty-редакторка Marie Claire-Фото 7

Фото надала Дар’я Новосядла 

Читайте також: СПАСАЕМ САМОЕ ЦЕННОЕ: КАК УБЕРЕЧЬ ВОЛОСЫ ОТ ПОВРЕЖДЕНИЯ В ХОЛОД И МОРОЗ

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Статьи по теме
Читайте также