UA
RU

Книга місяця: «Моя країна. 50 місць, які варто відвідати в Україні»

Редагувати переклад
Карантин та повна ізоляція від світу повністю змінили наше світовідчуття. Але чому б не зупинитися на позитивних моментах? Наприклад на тому, що завдяки пандемії розвинувся внутрішній туризм.

Книга місяця: «Моя країна. 50 місць, які варто відвідати в Україні»-Фото 1

Ми зрозуміли, що шукали пригод у Туреччині та Єгипті, Франції та Іспанії, США та Новій Зеландії, а насправді ж чудеса у нас перед очима. Компанія Burda Media Ukraine разом із партнером Visa випустила книгу, що стане настільною для будь-якого українця, — «Моя країна. 50 місць, які варто відвідати в Україні».

Давайте пишатися своєю Батьківщиною, як Ужгород пишається своїми гарячими чанами, Львів — смаколиками та запаяною кавою, а Волинь — Шацькими озерами. 

Книга місяця: «Моя країна. 50 місць, які варто відвідати в Україні»-Фото 2

Фанати замків знайдуть у виданні рекомендації, які з древніх споруд варті уваги (наприклад, у Луцького замку дуже цікава історія, пов’язана з князем Любартом), а тим, хто любить неймовірні природні явища, не обійтись без гайдів, як добратися до Дністровського каньйону, українського фіорду у Буках, долини диявола на Побужжі та рожевих озер на Херсонщині.  

Книга місяця: «Моя країна. 50 місць, які варто відвідати в Україні»-Фото 3

Історичні факти уперемішку зі старовинними легендами, дивовижна архітектура на тлі такої ж дивовижної природи, корисні поради про те, як дістатися будь-якої точки на карті України — це і ще більше ви знайдете на сторінках книги «Моя країна. 50 місць, які варто відвідати в Україні».

Придбати видання ви можете за посиланням або замовити у компанії Burda Media Ukraine, заповнивши форму

Статьи по теме