UA
RU

Книга Віктора Глущенка “War Special military operation and Peace”

Редагувати переклад

Щира розповідь про події та враження очевидця російського вторгнення в Україну.

CEO мережі спортивних клубів SMARTASS Віктор Глущенко написав книгу англійською мовою про своє життя з першого дня російського вторгнення в Україну. Книга отримала назву “War Special military operation and Peace” (укр. “Війна Спеціальна воєнна операція та Мир”).

Книга Віктора Глущенка “War Special military operation and Peace”-Фото 1

Свою історію подій автор розповідає з точки зору киянина, насичене та активне життя якого обірвалося в один раптовий момент. Ця книга – не перелік новин і не ще одна спроба оцінити поточну політичну ситуацію. Натомість це щира розповідь реальної людини, життя якої, як і життя всіх українців, змінилася з початком війни в Україні.

Ідея написати книгу з’явилася в мене десь через кілька тижнів після початку повномасштабного вторгнення тих довбаків на нашу землю. Навколо відбувалося стільки жахливих і, водночас, цікавих подій, що дуже захотілося розповісти про це всьому світові саме з точки зору людини, що знаходиться всередині. Саме тому книга і існує поки тільки англійською мовою: бо для українців ці всі історії вже просто стали сьогоденням, а не чимось невідомим. Моя волонтерська діяльність була вже налагоджена, тож я просто сів і став писати. Важливою частиною цієї ідеї також стала можливість допомогти країні ще й так: частину прибутків від продажів я віддаю на гуманітарну допомогу. А може то я просто так із стресом боровся, хто його зна…

— поділився автор.

Читайте також: KRUTЬ презентувала кліп на вірш Лесі Українки

Книга Віктора Глущенка “War Special military operation and Peace” – це іронічна розповідь українця про реалії життя під час трагічних подій. Автор знаходився в Києві з першого дня війни і до сьогодні.

Книга Віктора Глущенка “War Special military operation and Peace”-Фото 2

Наразі книга Віктора Глущенка “War Special military operation and Peace” (укр. “Війна Спеціальна воєнна операція та Мир”) доступна англійською мовою у електронному форматі. 20% від продажу книги відраховуються на підтримку фонду With Ukraine.

Книгу можна придбати на офіційному сайті за посиланням.

 

Про автора: Віктор Глущенко починав професійну кар’єру в рекламній агенції, мав досвід роботи в кінобізнесі, громадській організації, найбільшому українському банку та компанії-дистриб’юторі спортивних товарів. З 2018 року по теперішній час — генеральний директор мережі фітнес-клубів Smartass, що з січня 2023 року виходить на міжнародний рівень та відкриває перший закордонний клуб у Софії, столиці Болгарії.

 

Статьи по теме