UA
RU

Кохання попри все: Книги про непрості романтичні стосунки

Редагувати переклад

Що подивитися ми вже розповіли, на черзі книги про кохання з перешкодами.

Книги – це таємний світ, де написаний сюжет трактується по-різному, де кожен може по-своєму уявляти героїв та ситуації, які з ними трапляються. Особливо бурхливо людська фантазія реагує на романи, які сповнені захопливими історіями кохання, зі щасливим чи трагічним кінцем, важкими перешкодами чи непростими стосунками. Цей жанр гарантує ефект занурення – ти ніби проживаєш разом з головним героєм їхню біль, захоплення, пристрасть та спокій. Якщо вам кортить відчути ці всі емоції на собі, тоді для вас ми зібрали добірку кращих книг про кохання з перешкодами.

Тріумфальна арка, Еріх Марія Ремарк

Кохання попри все: Книги про непрості романтичні стосунки-Фото 1

Всі романтичні історії завжди починаються з Парижу, але ця багато сильніша та трагічніша, ніж просто романтична історія. “Тріумфальна арка” – книга про зустріч двох людей, які несуть в собі безліч вагань та проблем: він – переховується від гестапо, вона – не може дати ради своєму життю. Зазвичай, в інших книжках, рокова зустріч все змінює на краще, але не тут. Трагічна кінців засмучує, але й дає шанс головному герою почати все  з початку.

Кохання попри все: Книги про непрості романтичні стосунки-Фото 2

Деніел Мартін, Джон Фаулз

Кохання попри все: Книги про непрості романтичні стосунки-Фото 3

Історія про успішного письменника та голлівудського сценариста Деніела Мартіна, який ніяк не міг побудувати міцні стосунки. Йому ніколи не щастило в коханні, а до всього цього, він був закоханий у дружину свого найкращого друга. Мартін не тільки мав стримувати свої почуття, а й врівноважити стосунки з товаришем. Та на цьому історія не закінчується, адже друг помирає, але перед цим просить Деніла піклуватися про його дружину.

Кохання попри все: Книги про непрості романтичні стосунки-Фото 2

Небо скрізь, Дженді Нельсон

Кохання попри все: Книги про непрості романтичні стосунки-Фото 5

 

Підліткова історія кохання, яка зіштовхується зі складнощами дорослого життя. Ставши сиротою,  головна героїня зближується з хлопцем покійної сестри. І наче все в них гаразд, але несподівано з’являється красень Джо. Від нього головна героїня втрачає розум, але не може зробити правильний вибір: залишитись із рідною душею чи поринути у невідомість.

Читайте також: #BOOKSHELFY: Максим Девізоров, актор

Кохання попри все: Книги про непрості романтичні стосунки-Фото 2

Нетерпіння серця, Стефан Цвейг

Кохання попри все: Книги про непрості романтичні стосунки-Фото 7

Едіт – молода, красива та заможня, але з одним недоліком  – в неї проблеми з ногами. Антон – юний лейтенант австрійської армії. Вона несамовито закохана в нього, а молодий лейтенант намагається допомогти їй боротися з хворобою, а пізніше й сам починає відчувати до неї прихильність. Але вони з різних соціальних прошарків, та й в Едіт невиліковна хвороба.

Кохання попри все: Книги про непрості романтичні стосунки-Фото 2

Англійський пацієнт, Майкл Ондатже

Кохання попри все: Книги про непрості романтичні стосунки-Фото 9

Медсестра Ханна піклується про пацієнта, який потрапив до реанімації з багаточисленними опіками. Про нього нічого не відомо, навіть імені, тому всі в лікарні називають його “англійським пацієнтом”. Задля реабілітації Ханна починає читати йому книжки і чоловік починає згадувати уривок свого минулого життя. Так він розповів про свій роман із одруженою жінкою.

Статьи по теме