UA
RU

Комфортне життя: Як зекономити час на найпростіших речах

Фукціональність ХХI століття та новітні лайфхаки.
Комфортне життя: Як зекономити час на найпростіших речах-Фото 1

Більшість може зауважити, що жити у сьогоденні — найбільший подарунок Всесвіту. Епідемії невиліковних хвороб закінчилися (хоча Ковід значно зіпсував цю статистику). А вічно пригнічені жінки нарешті змогли віднайти себе та проявити свою силу, обіймаючи у реальності посади, про які не могли мріяти ще 50 років назад. Проте, разом із перевагами реальності з’явилися й інші проблеми: бажання встигати всюди, робити якомога більше, поглинати всю корисну, а подекуди й безглузду інформацію, тривожитися через найдріб’язковіші деталі.

Депресія, які виникає й у тому числі через те, що людина фізично не встигає виконувати все заплановане, — найжахливіша хвороба ХХІ століття. Проте, ми готові розкрити для вас декілька корисних порад, які зекономлять час та нададуть вам можливість робити приємні, а не обов’язкові речі.

To-do-lists

Пристрасть до складання списків — в жодному випадку не є маркером розвинення ОКР. Бізнесмени постійно займаються цим, аби не лише знати, де повинні бути протягом дня, але і для того, аби розуміти, які саме завдання вони мають виконати сьогодні. Вміння писати завдання структурує ваш мозок, а також допомагає позбавитися від небезпечного хаосу в голові.

Комфортне життя: Як зекономити час на найпростіших речах-Фото 2

Дозвольте гаджетами виконувати ручну роботу

Якщо механізми та автоматизовані приладі допоможуть зекономити час, то чому б не скористатися їх перевагами? Наприклад, у випадку сушильної машини LG модель DC90V9V9W неважливо, наскільки делікатні тканини ви їй довірите, – шовкові простирадла, м’який вовняний светр або ж об’ємний пуховик – розумна техніка подбає про кожну річ, підібравши потрібний режим. Завдяки делікатному низькотемпературному сушінню теплим повітрям (не вище 50–60 °C), інверторна теплова помпа LG DUAL зберігає м’якість тканин, а також знижує ризик пошкодження та усадки. Улюблені речі будуть слугувати вам довше, і виглядати так само гарно, як нові!

А використовуючи Wi-Fi і додаток LG ThinQ, можна дистанційно задавати параметри, усувати неполадки та синхронізувати режими техніки для швидкої й безпечної сушки за допомогою технології SMART PAIRING. Тож, догляд за улюбленими речами може перетворитися на побічну реалію життя, яка була спрощена завдяки новітнім гаджетам.

Комфортне життя: Як зекономити час на найпростіших речах-Фото 3

Пріоритетність

Вміти розставляти пріоритети — вже половина успіху. Зрозумійте, чи потрібно саме зараз пересаджувати орхідею, чи, можливо, у цей час краще сходити із рідними на пікнік? Чи зможе прання почекати більш відповідної хвилини, а ви натомість зможете вивчити декілька нових речень іспанською чи, наприклад, приділити увагу вашим домашнім тренуванням?

Читай также: Аня Тейлор-Джой появилась на вечеринке «Эмми»-2021 в бельевом образе

Комфортне життя: Як зекономити час на найпростіших речах-Фото 4

 

Правило “двох справ”

Пропонуємо трішки відчути себе у ролі Юлія Цезаря. Наприклад, доки ви миєте посуд, можете слухати аудіокнигу чи подкаст. Або в той час, як сушильна машина LG модель DC90V9V9W лагідно дбає про ваші речі, ви можете приділити більше уваги дітям. Чи не на такі переваги винаходів сьогодення ми завжди розраховували?

Комфортне життя: Як зекономити час на найпростіших речах-Фото 5

Не робіть безглуздих справ

Інколи машинальні дії призводять до втрати такого цінного часу. Наприклад, якщо ви вирішуєте увімкнути ноутбук, то одразу визначтеся із тим, що ви будете робити. Бажаєте перевірити пошту? Тоді не потрібно обирати у закладках Youtube, та у соте переглядати улюблені ролики чи кліпи сучасних виконавців. Сила волі — гучний термін, проте це саме та риса характеру, яка допоможе зберегти час.

Комфортне життя: Як зекономити час на найпростіших речах-Фото 6

Під це правило підпадає й переконаність певних людей в тому, що машина ніколи не зможе зробити краще, аніж власні руки. Дозвольте не погодитися. Наприклад, усі власники сушильної машини LG вже переконалися в тому, що вона не лише захищає речі від зносу, а вас від алергічних реакцій, але й економить час у широкому розумінні. Забути про проблеми догляду за технікою дозволить функція автоматичного очищення конденсатора. Більше ніякої ручної чистки! Сушильна машина самостійно промиває конденсатор потужним струменем води до 3 разів за цикл, прибираючи дрібний пил. Це зберігає ефективність техніки на тому ж рівні, як і у нової машини.А інверторна теплова помпа LG DUAL Inverter Heat Pump™ дозволяє економити до 10% електроенергії. Додатковий бонус – менше шуму й вібрації.  

Комфортне життя: Як зекономити час на найпростіших речах-Фото 7

Приділяйте увагу дрібницям

Ми маємо на увазі ті дрібниці, які потроху, зовсім непомітно, але позбавляють вас часу. Наприклад, коли ви користуєтеся скотчем, переконайтеся, що залишили краєчок, аби у майбутньому не витрачати навіть секунди на його пошуки. Окрім того, таким чином ви зможете зекономити не лише миттєвості життя, але й гроші на відвідання психотерапевтів. Такі обставини частіше за все нервують та змушують витрачати життєву енергію.

Не забувайте про те, що не у ХХІ столітті необов’язково все робити власноруч. Навіщо витрачати такий дорогоцінний час на дрібниці, які можна довірити відданим помічникам? Автоматизація життя за допомогою таких приладів як, наприклад сушильна машина від LG, — справжня знахідка, яка дозволить насолоджуватися сьогоденням у повному його обсязі.

Статьи по теме