UA
RU

Краса України: у світі вийде перша книга про красу природи нашої країни

Редагувати переклад

У світ вийде перша книга про природу України у міжнародному видавництві з глобальною дистрибуцією.

Провідне міжнародне видавництво випустить книгу про Україну. Її побачить увесь світ.

Краса України: у світі вийде перша книга про красу природи нашої країни-Фото 1

Україна, яку ще не бачили! Так звучить гасло нової книги «The Beauty of Ukraine / Landscape Photography», що скоро з’явиться на книжкових полицях по всьому світу!

Вперше за історію України виходить книга про природу, сучасність та географічні особливості нашої країни, що відображені через відібрані світлини відомого тревел-фотографа Євгена Самученка. Видання публікує німецька компанія teNeues, що є одним із провідних світових видавців високоякісних та ексклюзивних книжок у галузі фотографії, архітектури, дизайну, стилю життя та мистецтва.

Краса України: у світі вийде перша книга про красу природи нашої країни-Фото 2

Євген Самученко – визнаний у всьому світі фотограф, який спеціалізується на тревел-, аеро- та нічній зйомці, його роботи велику кількість разів входили до шорт-листів і фіналів міжнародних премій, отримували нагороди та гран-прі. Авторкою книги виступає видавчиня Люсія Бондар, яка запросила Євгена до створення унікальної книги.

Для багатьох читачок і читачів наша книга стане відкриттям, переосмисленням того, як мало ми знаємо про велику кількість унікальних місць в Україні та їхню історію. На жаль, багато прекрасних місць, які читач побачить у виданні, зазнали значних пошкоджень під час бойових дій: Херсонська, Одеська, Миколаївська області й нині перебувають під ударом. Навіть природа постраждала в цій безглуздій, жорстокій війні,

– коментує Люсія Бондар.

Краса України: у світі вийде перша книга про красу природи нашої країни-Фото 3

«The Beauty of Ukraine / Landscape Photography» – це спільний проєкт українського видавництва CP PUBLISHING та teNeues. За словами Люсії Бондар, працювати над цією публікацією CP PUBLISHING почало ще до початку повномасштабної воєнної агресії з боку російської федерації у лютому 2022. З ескалацією війни вихід книги у світ став можливим лише завдяки підтримці з боку міжнародного видавництва і його відданої команди.

Вперше книга про сучасну Україну публікується у міжнародному видавництві такого рівня. Безумовно, це велика перемога для українських видавців та авторів, можливість показати нашу країну модерновою, зацікавити весь світ у придбанні високоякісних книжок про Україну дійсно широкою аудиторією. Також слід зазначити, що вперше, окрім англійської та німецької, видання буде надруковане teNeues у тому числі українською мовою

– додає авторка.

Читайте також: HBO анонсувала вихід нового документального фільму про катастрофу на ЧАЕС

Краса України: у світі вийде перша книга про красу природи нашої країни-Фото 4

У книзі шість розділів, створених із метою якнайкраще продемонструвати красу української природи й водночас талант Євгена Самученка. Так, у розділі «Унікальні місця» презентуються дійсно фантастичні простори, які заслуговують міжнародного визнання. Одним із найбільших відкриттів стануть солоні рожеві озера, які нагадують витвори талановитих мисткинь і митців. Також видання розповідає про каньйони, які утворилися мільйони років тому, численні національні парки, зображені поряд з окремими природними об’єктами, тощо.

Краса України: у світі вийде перша книга про красу природи нашої країни-Фото 5

У розділі «Патерни природи» відображені симетрія, гармонія та поєднання кольорів у природі. Автори навмисно охопили у книзі також природні об’єкти, сучасні форми яких утворилися, зокрема, через життєдіяльність людей – такі, наприклад, як кар’єри, підкреслюючи цим важливість коректного співіснування людини й довкілля, необхідність обговорення та розв’язання екологічних проблем.

«Публікуючи книгу «The Beauty of Ukraine / Landscape Photography», ми представляємо незайману красу України такою, якої ми ніколи не бачили. Водночас цим виданням ми підтримуємо команду CP PUBLISHING, більшість з якої перебуває нині в Києві», –  кажуть у teNeues.

Наразі зробити передзамовлення книги можна на офіційному сайті видавництва teNeues.

——————

Видавництво teNeues, яке у 1931 р. заснував Heinz teNeues у Крефельді, Німеччина, є одним із провідних світових книговидавців високоякісних та ексклюзивних книжок у галузі фотографії, подорожей, природи, архітектури, дизайну, стилю життя, культури та мистецтва. З осені 2020 року належить до Weltbild Group, що базується в Аугсбурзі, Німеччина. teNeues з головним офісом у Дюссельдорфі має також офіси в Мюнхені, Берліні, Нью-Йорку та Лондоні. Видавництво співпрацює з найвідомішими міжнародними фотографами, створює та публікує видання з великими компаніями та брендами, такими як BMW, Ferrari, Porsche, Cartier, Chopard та Swarovski. Книжки публікуються багатьма мовами та продаються великими накладами по всьому світу.

 

Статьи по теме