UA
  RU

  Культурна реконструкція: Велика Британія допомагатиме Україні відновлювати зруйновані бібліотеки

  Внаслідок російського вторгнення, українські бібліотеки потребують фінансування для відновлення.


  Війна принесла багато збитків українській культурі, тому потрібно робити все можливе, щоб зберегти нашу спадщину, наші знання та нашу культуру.

  Культурна реконструкція: Велика Британія допомагатиме Україні відновлювати зруйновані бібліотеки-Фото 1


  Російські окупанти без розбору нищать все на своєму шляху, в тому числі й бібліотеки. Щоб зберегти та відновити безцінні книги та знання українського народу, 27 квітня міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко зустрівся із Загальнопартійною депутатською групою Великобританії з питань бібліотек, інформації та знань. На зустрічі вони обговорювали питання реконструкції бібліотек, архіві та культурних закладів, які були пошкоджені через агресію росії.

  Внаслідок російського вторгнення, було пошкоджено близько 15 бібліотек і це не остаточна цифра, адже бої до сих пір продовжуються.

  Закликав британських парламентарів, чиновників, очільників культурних установ допомогти Україні. В довгостроковій перспективі це може бути фінансова підтримка: кошти на відновлення, грантова підтримка книжкової сфери через Український інститут книги, поширення української літератури за кордоном. Вдячний британським колегам за підтримку. Домовилися бути на зв’язку щодо подальших кроків і можливих партнерств між українськими та британськими бібліотеками, 


  – зазначив Олександр Ткаченко.

  Читайте також: Українська Анна Франк: Яніна Гешелес

  Хочеться вірити в те, що скоро буде наша перемога і ми всі станемо відбудовувати не тільки міста та села, а й культурну спадщину.  Фото: unsplash.com

  Статьи по теме