UA
RU

Культурний фронт в дії! Портал “МУЗВАР” та OSOCOR Residence організовують благодійний концерт “МУЗИКА ВІЙНИ”

Редагувати переклад
5 серпня о 18:00 музичний портал "МУЗВАР" та OSOCOR Residence організовують благодійний концерт "МУЗИКА ВІЙНИ". Повномасштабне вторгнення росії та територію України повністю змінило напрям української музики. Всі українські артисти стали музичною обороною своєї країни. Також з'явилася нова хвиля хітмейкерів - молодих та перспективних, популярність до яких прийшла під час війни.
Каднай

Фото: instagram/k.a.d.n.a.y

“МУЗВАР” завжди підтримував та підтримує українських артистів. Тому, відчуваючи потребу авдиторії у цьому, був створений годинний плейлист “Музика війни”, що вже має 9 частин. Однойменні добірки від “МУЗВАР” загалом отримали понад 10 млн прослуховувань на всіх платформах порталу. 

Це і спонукало організувати благодійний концерт, де наживо прозвучить та музика, яка щодня робить українців сильнішими! Окрім хітів 2022 року, у програмі вечора запланований благодійний аукціон від українських зірок, гроші з продажу унікальних лотів якого будуть направлені на потреби нашої країни. Глядачі зможуть придбати особливі лоти, пов’язані із різними українськими шоу, та особисті речі від зірок шоубізнесу. Конферанс заходу — Міла Єремєєва.

Збираємо кошти для: 

— придбання дизельного генератора для першої окремої танкової сіверської бригади.  

— закупку талонів на пальне для роботи волонтерів кейтерингової компанії «Camera catering» кіностудії Film.ua, які доставлять гарячі обіди у постраждалі населені пункти Київської області.

концерт

Придбати квитки можна за цим ПОСИЛАННЯМ.

Читайте також: БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО НОВЕ ВІДЕО. ПРЕМ’ЄРА «КВІТИ МІННИХ ЗОН» ГУРТУ «ОКЕАН ЕЛЬЗИ».

Статьи по теме