Налаштовуємось на minimal wave: Kurs Valüt знову в Києві

Kurs Valüt — електронний дует з міста Дніпра, створений у 2017 році з метою популяризації minimal wave в Україні. Незмінні учасники: Євген Гордєєв (музика, лірика, вокал) та Євген Касьян (драм-машина, синтезатор).”NEXT” — перший за два роки реліз гурту. У дискографії — два повноформатники, кілька кліпів та live-відео. Гурт є амбасадорами та натхненниками дніпровського лейблу Dnipropop, а Євген Гордєєв - його співзасновник. 

Налаштовуємось на minimal wave: Kurs Valüt знову в Києві-Фото 1

За останні півтора роки гурт провів три благодійні європейські тури та пробував чи не у всіх країнах Європи. 1 вересня гурт випустив перший сингл Next з майбутнього третього альбому. На сольному концерті в Atlas буде презентовано кілька треків з майбутнього третього лонгплею, попередня творчість гурту, секретний спеціальний гість, а також нова партія мерчу. Візуальну частину події забезпечить медіа-митець Pavlo Sirko iз Photinus Studio: “Це буде ахопливий візуальний перформанс, що магічно перенесе реальність у цифровий всесвіт, занурюючи глядача у містичні світи гурту Kurs Valüt. Використовуючи передові технології, такі як motion capture та face capture, а також Unreal Engine, створюється вражаюча графіка в реальному часі. Motion capture рішення реалізовано українською студією MocapCREW”.

“Чарівний Київ всіх чеснот. Ми сповнені надій. Немає зневіри. Лише розклад спільного руху: 17-те листопада. Київ. Сольне дійство із значним вливанням нового в дігітально-світловому оздобленні. Атлас. Цінуймо свободу. Пам‘ятаймо ціну”, — Євген Гордєєв.

“Особисто для мене київські сольники–це найбільш значущі й вражаючі події року, велика радість і велика відповідальність. Хочемо вразити візуально, показати трохи нового матеріалу та заінтригувати появою секретного гостя, який виконає з нами свою і нашу пісню.” — Євген Касьян.

Статьи по теме