UA
RU

Kyiv Symphony Orchestra виступить для президентів усіх країн НАТО на саміті у Мадриді

Редагувати переклад
29 червня в рамках НАТО-саміту, що відбувається в Мадриді впродовж 28–30 червня, Kyiv Symphony Orchestra виконає українську музику на приватному концерті лише для президентів країн Альянсу.За 73–річну історію існування НАТО, Kyiv Symphony Orchestra став другим оркестром, який запросили виступити на заході Альянсу такого рівня. 
Kyiv Symphony Orchestra  2

fot.Dariusz Kulesza

Плануючи організацію 35–го саміту НАТО у Мадриді, Іспанський уряд запросив Kyiv Symphony Orchestra зіграти концерт української музики перед лідерами країн Альянсу. Впродовж цього НАТО-саміту визначатимуть стратегічний напрямок союзу на наступне десятиліття, а також затверджуватимуть пакет допомоги Україні. Запрошення українського оркестру на значущий для України захід Альянсу у той час, як український народ відважно і стійко протистоїть російській агресії, є потужним жестом солідарності Іспанії. Натомість участь Kyiv Symphony Orchestra у саміті НАТО стане вагомим внеском на лінії культурно-дипломатичного фронту.

Kyiv Symphony Orchestra

Kyiv Symphony Orchestra  3

У Museo Del Prado президентам країн НАТО буде представлена програма, що складається з Симфонії №1 До мажор Максима Березовського та “Мелодії” ля мінор Мирослава Скорика (в аранжуванні для камерного оркестру та клавесина). Ці твори демонструютьенергію та розмаїту палітру емоцій, якими багата українська музика, а також її унікальність. Також програма концерту засвідчує, що Україна ніколи не залишалася осторонь європейських культурних процесів, а її спадщина органічно вписується в різноманітну карту великої європейської родини.

Цим виступом, силою музики Kyiv Symphony Orchestra прагне достукатися до сердець тих, хто вже сьогодні може допомогти українцям перемогти у війні проти російського окупанта. Допомогти зберегти життя цивільного населення та українських бійців, ціною яких Україна виборює свою свободу та відстоює свої європейські цінності.

Фото: прес-центр Kyiv Symphony Orchestra

Читайте також: SMALL TALK: КАТЯ ТЕЙЛОР ПРО ВИСТАВКУ THE CAPTURED HOUSE ТА СИЛУ СУЧАСНОГО УКРАЇНСЬКОГО АРТУ

Статьи по теме