UA
  RU

  KYIVNESS: день Валентина у Шоколадному Будинку

  Курований маркет KYIVNESS та Департамент Культури запрошує містян на двадцять п’ятий едішн культурного вікенду — до Шоколадного Будинку aka палацу Могильовцева. 12 та 13 грудня — едішн присвячений святу любові та краси, червоному кольору, запискам у кишенях вінтажних жакетів, тендітному та пристрастному музичному лайн-апу.
   
  KYIVNESS 1

  Цього разу — ще більше цікавих колаборацій, нові проєкти та образи. Маніфест київській романтиці у виконанні кращих образів у музеї. Маркет розташується у шісти залах — вестибюль, Мавританська зала, Гранатова вітальня, неорококо вітальня, зала у стилі модерн та велика біла зала. Сьогодні «Шоколадний будинок» — це філія Київської національної картинної галереї та унікальний музей з французькою залою, візантийським ліпленням та величною білою залою з мотивами ампіру, бароко і рококо.


  Серед резидентів цього разу локальні та вінтажні проєкти: можна буде знайти рідкісні намиста та прикраси, кераміку, вінтажні окуляри, піджаки, вініл та зануритись у шопінг у великій селекції чоловічого одягу.

  KYIVNESS 2


  KYIVNESS 6

  KYIVNESS 4

  KYIVNESS 3


  KYIVNESS 5

  Подія реалізується за сприяння Департаменту культури КМДА: «У грудні минулого року Департамент культури вперше виступив партнером проведення курованого маркету KYIVNESS. Все вийшло по-справжньому вражаюче. Шоколадний будиночок, один із закладів міської культурної мережі, ніби створений для подій, які через предмети нібито щоденного вжитку долучають до світу вишуканості. Лютневий KYIVNESS поєднав сучасні тренди міської культури з романтикою міста. Однозначний must-visit», — ділиться директорка Департаменту Яна Барінова.

  KYIVNESS  KYIVNESS у музеї — побачимось на романтичному святі міста!

  Фото надала пресслужба


  Читайте також: SMALL TALK: ЯНА БАРІНОВА, ДИРЕКТОРКА ДЕПАРТАМЕНТУ КУЛЬТУРИ КМДА 

  Статьи по теме