UA
RU

Ленні Кравіц виступить на церемонії вручення премії «Оскар»

Редагувати переклад

Ленні Кравіц виступить на церемонії вручення «Оскара». Співак не представлятиме пісню, яка номінована на премію. Його виступ супроводжуватиме розділ церемонії — In Memoriam Tribute.

Ленні Кравіц виступить на церемонії вручення премії «Оскар»-Фото 1

Ленні Кравіц

Зазвичай під час пісні, що грає протягом In Memoriam, згадують митців, яких кіноіндустрія втратила протягом року. Наразі не відомо, яку композицію виконає співак.

Ленні Кравіц — чотириразовий володар премії Grammy, автор 11 студійних альбомів і десятків хітів. Кравіц також й актор. Він знімався у фільмах «Голодні ігри», «Скарб», «Дворецький», «Нестримне весілля». 

Ленні Кравіц виступить на церемонії вручення премії «Оскар»-Фото 2

Цьогорічні номінанти на премію «Оскар»

Також на сцені театра «Долбі» у Лос-Анджелесі, де пройде 95-та церемонія вручення премії «Оскар», заспіває Ріанна. Вона виконає пісню Lift Me Up із фільму «Чорна Пантера: Ваканда назавжди», яка цього року бореться за звання найкращої. 

Глядачі почують й інші композиції, що номінуються на «Оскар». Софія Карсон і Даян Воррен заспівають пісню Applause зі стрічки «Розкажи як жінка». Девід Бірн, Стефані Сюй, Son Lux виконають пісню This Is a Life із фільму «Все завжди і водночас». Співаки Рахул Сіплігундж і Каала Бхайрава дебютують на сцені «Оскара» із піснею Naatu Naatu з фільму «RRR».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Lenny Kravitz, oscars.org

Читайте також: ХТО ОТРИМАЄ ОСКАР-2023: ВСІ НОМІНАНТИ ПРЕМІЇ

 

Статьи по теме