Let it read: Найкращі книги про Новий рік

Редагувати переклад
Історії, які варто читати цілий рік, але краще напередодні наймагічнішого свята. 

Згадайте, коли востаннє ви брали до рук справжню книгу? Не смартфон із завантаженою автобіографією людини, що нібито має усіх надихнути, не електронний варіант із цілим списком історій по саморозвитку, а паперову та нехай не зовсім екологічну, але таку ностальгічну книгу? Пропонуємо напередодні Нового року та Різдва згадати про звичку захоплюватися справжніми речами, а також меланхолічними спогадами із дитинства. Ми підготували для вас добірку із історії, кожна з яких пронизана духом свята, щасливими та звично щемливими подіями, які можуть трапитися із кожним. Але тільки в тому випадку, якщо ви будете вірити у краще. 

Let it read: Найкращі книги про Новий рік-Фото 1

Let it read: Найкращі книги про Новий рік-Фото 2

“Різдво та червоний кардинал”, Фенні Флег 

Авторка однієї із найулюбленіших книг сучасності “Смажені зелені помідори в кафе “Зупинка”” точно знає декілька магічних заклинань, адже її романи завжди наповнені чарами та таємничістю. “Різдво та червоний кардинал” — історія про невтішного чоловіка, якому поставили смертельний діагноз. На хвилі емоцій він вирушає в останню подорож до маленького містечка, де й хоче зустрітися із Смертю. Проте напередодні Нового року трапляються дива, а жителі Загубленого Стрімка знають про них все. 

Let it read: Найкращі книги про Новий рік-Фото 1

Let it read: Найкращі книги про Новий рік-Фото 4

“В переддень Різдва”, Розамунд Пілчер 

Експозиція історії доволі проста — в одному місці напередодні священного свята збирається п’ятірка незнайомців — кожен із своїми проблемами та трагічними згадками про минуле. Проте Розамунд Пілчер доводить, що не існує такого душевного болю, який не може вилікувати полум’я каміну чи склянка гарячого шоколаду. Обіцянка про щастя у прийдешньому року — мотивація для подолання всіх внутрішніх перешкод. 

Let it read: Найкращі книги про Новий рік-Фото 1

Let it read: Найкращі книги про Новий рік-Фото 6

“Батько Вепр”, Террі Пратчет 

Серія романів Террі Пратчета про незвичний Дискосвіт стала легендою дитячої літератури. Проте, як завжди, будь-яка на перший погляд лише казка може дечому навчити й дорослих. Приготуйтеся до світу навиворіт, Смерті як головного героя історії, а також багатьох незвичних ритуалів, які трапитися можуть лише напередодні Вепроночі, чи то як кажуть Святого Вечора. 

Let it read: Найкращі книги про Новий рік-Фото 1

Let it read: Найкращі книги про Новий рік-Фото 8

“Цукрова королева”, Сара Едісон Ален 

27-річна головна героїня цієї чарівної новорічної історії живе разом із деспотичною матір’ю, а про кохання та друзів знає лише завдяки романам. На перший погляд, вона виглядає інфантильною та легковажною, проте вимагаємо, аби ви дали їй шанс. Її віра у світле майбутнє та зустріч із долею закохають вас у неї. І коли ж траплятися дивам, як не напередодні чарівного свята? Ось і на “цукрову королеву” очікує зустріч, яка змінить все її розмірене життя. 

Let it read: Найкращі книги про Новий рік-Фото 1

Let it read: Найкращі книги про Новий рік-Фото 10

“Щедрий вечір”, Михайло Стельмах 

Українські письменники також вміли писати про справжні різдвяні традиції, а їх у наших предків було чимало. Сюжет дитячої повісті “Щедрий вечір” відбувається саме напередодні одного із найважливіших свят для українців, а головний герой Михайлик розповідає про свою незвичну та веселу сім’ю, прикрощі життя на початку ХХ століття, а також про реальні, а не магічні, події Різдва. 

Let it read: Найкращі книги про Новий рік-Фото 1

Let it read: Найкращі книги про Новий рік-Фото 12

“Най сніжить”, Джон Грін, Морін Джонсон, Лорін Міракл 

Вас очікують три романтичні історії, події яких відбуваються напередодні Нового року. Підліткові драми в оточенні справжньої зимової стихії, чарів свята та долі виглядають не прозаїчно, а дуже солодко-обнадійливо. Це історії про невимушені стосунки, ніжні поцілунки та почуття, про можливість яких ми забуваємо у дорослому віці.

Let it read: Найкращі книги про Новий рік-Фото 1

Let it read: Найкращі книги про Новий рік-Фото 14 

“Чайна на Малбері-стріт”, Шерон Оувенс 

Трошки наївна, трошки легковажна і подекуди аж занадто романтична історія про чарівне місце, де й справді трапляються дива. Навіть вишневий чизкейк у чайній на Малбері-стріт не такий як зазвичай, а із посмаком надії. Тут зустрічаються найрізноманітніші герої, кожен із яких хоче лише одного — знайти свої щастя та місце у житті. Приготуйтеся до зворушливих розмов та щемливих історій життя, а на тих, хто дочитає до кінця, очікує подарунок — рецепт того самого вишневого десерту. 

Статьи по теме