UA
RU

LGBTQ+Me: Прийміть своє різноманіття разом з BetterMe та UKRAINEPRIDE

Редагувати переклад
До місяця “гордості” BetterMe та UKRAINEPRIDE запускають аудіокурс для підтримки ментального здоров’я “LGBTQ+Me: Прийміть своє різноманіття”, щоб поєднати людей різних сексуальних орієнтацій та гендерних ідентичностей стилів життя та способів мислення, та допомогти їм співіснувати в суспільстві. Курс побудований на основі особистих історій представників ЛГБТК+ спільноти і людей гетеросексуальної орієнтації, та практичних порад від психолога.
UKRAINEPRIDE

Фото: facebook.com/ukrainepride2021

За останні 30 років українське суспільство зазнало значних змін у своїх поглядах від тотального неприйняття до тенденцій прийняття людей різних сексуальних орієнтацій та гендерних ідентичностей. Відповідно до звіту, представленого Центром «Наш Світ» в рамках Програми «Долучайся!» за підтримки USAID, проблема рівноправ’я та захисту прав ЛГБТК+ в Україні стає важливішою як у внутрішній, так і в зовнішній політиці країни.

LGBTQ+Me

Згідно дослідження, представники ЛГБТК+ спільноти більш схильні до депресії та мають значно вищий показник стресу через дискримінацію у власних родинах, університеті або на роботі. 95% респондентів скаржаться на розлади сну вночі та 77% зазнали депресію. 71% ЛГБТК+ молоді повідомляють про відчуття суму та розпачу.

Декілька тем, які будуть висвітлені в курсі:

Алем про самоідентифікацію

Ми розкажемо, як прийти до розуміння своєї гендерної ідетичності, що люди при цьому відчувають та з якими труднощами стикаються.

Алем — журналістка та “сторітеллер”. Вона живе у США і вона квір. Про себе каже, що вона “хтось, хто не живе за правилами”. Її сторінку в Instagram можна знайти тут.

Юра про камінг-аут

Ми запросимо поділитися своїми історіями камінг ауту та реакціями, які він викликав.

Юра — режисер, активіст та співзасновник UKRAINEPRIDE. Він живе в Україні. Він гей і добре пам’ятає, як почав усвідомлювати це, коли йому було ще 4 роки. Його сторінку в Instagram можна знайти тут.

Джулія про дискримінацію та булінг

Ми зрозуміємо, що відчуває жертва дискримінації та булінгу.

Джулія — контентмейкер. Вона живе в США. Вона трансгендерна дівчина. Перебуває у романтичних стосунках з ідеальним хлопцем, який кохає її душу, а не лише тіло. Її сторінку в Instagram можна знайти тут.

LGBTQ+Me: Прийміть своє різноманіття разом з BetterMe та UKRAINEPRIDE-Фото 3

Алекс про те, як розмовляти з дітьми про гендер

Ми розглянемо, які емоції та переживання виникають у дитини, яка намагається поговорити з батьками про свою ідентичність, а також розкажемо, як батькам реагувати.

Алекс — фотограф, актор та фітнес-тренер. Він живе в США. Він трансгендерний чоловік, одружений. Він та його чоловік разом піклуються про 6 чарівних собак. Сторінку Алекса в Instagram можна знайти за цим посиланням.

Петро про стереотипи, пов’язані з ЛГБТК+

Ми зламаємо популярні стереотипи про представників ЛГБТК+ спільноти, та зрозуміємо думки того, хто ставився до них упереджено.

Петро — інфлюенсер, ресторатор та продюсер. Він живе в Україні. Він гетеросексуальної орієнтації, в нього є син. Петрові приємно, що геї вважають його вродливим. Посилання на сторінку Петра в Instagram тут.

Паша про людей ЛГБТК+ та військову службу

Ми запросимо поділитися емоціями та переживаннями представника ЛГБТК+ спільноти, який вирішив піти на військову службу.

Паша — коуч з ментального здоров’я, активіст. Він живе в Україні. Він гей та зараз служить у Збройних Силах України. Його сторінку в Instagram можна знайти тут.

Люди з ЛГБТК+ спільноти нерідко стикаються з дискримінацією та недостатнім розумінням з боку суспільства. Щоб це змінити, ми раді об’єднатися з BetterMe для створення курсу, який покаже, що відчувають представники ЛГБТК+ спільноти та люди гетеросексуальної орієнтації, надасть голос їхнім унікальним історіям та, як наслідок, дозволить їм краще розуміти один одного. Таким чином, ми сподіваємось змінити життя нашої спільноти та тих, про кого ми турбуємося, на краще!”, — говорить Юрій Двіжон, співзасновник UKRAINEPRIDE.

Головна мета цього курсу — допомогти людям з різною гендерною ідентифікацією та сексуальною орієнтацією знайти спільні точки та зрозуміти один одного на глибшому рівні. Сучасне суспільство має величезний вплив на якість нашого життя. Приймати наші відмінності — це те, що має силу змінити наш світ на краще. І змінить.

Основна мета BetterMe — створювати продукт, який підходить кожному. Різноманіття та інклюзивність є одними з наших базових цінностей. Ми персоналізуємо наш контент під різні групи, щоб долучити до здорового способу життя якомога більшу кількість людей”, — каже Вікторія Рєпа, СEO та засновниця BetterMe.

LGBTQ+Me 2

BetterMe — це провідна українська компанія, яка дбає про фізичне й ментальне здоров’я понад 100 мільйонів людей по всьому світу. Компанія розробила два додатки, BetterMe: Health Coaching та BetterMe: Mental Health, які наразі безкоштовні для українців. Нещодавно був запущений проект BetterMe Store з одягом для спорту, який має стати відмінною мотивацією, щоб почати тренуватися.

UKRAINEPRIDE NGO є пропатріотичним квір рухом, спрямованим на захист та виховання української культурної самоідентифікації, який розділяє ці ідеї з аналогічними рухами в інших країнах, національностях, або релігіях. Вони оберігають та захищають нашу культуру таким чином, що стає можливим розділити це зі всім світом.

Читайте також: «ПО-ПЕРШЕ, МИ РУЙНУЄМО МІФИ, ЩО ЛГБТ-ЛЮДИ НЕ МОЖУТЬ БУТИ ПАТРІОТАМИ, ПО-ДРУГЕ, ЩО УКРАЇНА – ГОМОФОБНА ДЕРЖАВА.», — ЮРА ДВІЖОН, СПІВЗАСНОВНИК ГО UKRAINEPRIDE.

Статьи по теме