UA
RU

Лілія Ребрик і Сергій Бабкін змагатимуться, у кого сильніша інтуїція в новому шоу «Ігри талантів»

Вже з 26 лютого уся країна із захопленням спостерігатиме за неймовірними талантами людей і перевірятиме своє «шосте чуття» разом із гравцями нового грандіозного шоу «Ігри талантів» на каналі «Україна». У кожному з 12 випусків зійдуться по двоє простих українців, які прийшли на проєкт задля здійснення своїх заповітних мрій. А допомагатимуть їм у цьому українські знаменитості. Так, в одному з епізодів своєю логікою та інтуїцією мірятимуться телезірка Лілія Ребрик і музикант Сергій Бабкін.  

Понад сотню вражаючих талантів і умінь на грані людських можливостей продемонструють учасники нового масштабного шоу «Ігри талантів» телеканалу «Україна». Та спершу гравцям і всім телеглядачам потрібно буде вгадати, якими саме оригінальними здібностями вони можуть володіти. Хтось вмикає холодний розрахунок і довіряє лише фактам, а хтось, як ведуча програми «Ранок з Україною» й акторка Лілія Ребрик, завжди дослухається до свого внутрішнього голосу.

Лілія Ребрик і Сергій Бабкін змагатимуться, у кого сильніша інтуїція в новому шоу «Ігри талантів»-Фото 1

«Особливо до першого враження, бо потім вмикається розум: «А раптом?» І ось це «а раптом» зазвичай заважає, – каже Лілія Ребрик за лаштунками нового шоу «Ігри талантів». – Тому я переконана, що завжди треба довіряти своїй першій думці. Не знаю, наскільки мені вдасться вгадувати таланти всіх учасників, але думаю, що людей, які досконально володіють своїм тілом – танцівників, художніх гімнасток, можливо, акробатів – зможу розпізнати. Їх можна виокремити за статурою, якимись жестами. Треба бути дуже уважним, бо підказки можуть бути скрізь».

Читай также: Фотозвіт: В Україні відбувся 50-й сезон Ukrainian Fashion Week

Суперник Лілії, музикант Сергій Бабкін, також радше довірятиме своєму «шостому чуттю», аніж логіці. А ще називає себе абсолютно неазартною людиною, хоча на пропозицію взяти участь у такому шоу пристав із задоволенням.

«Скільки себе пам’ятаю, ані карти, ані жодні інші азартні ігри мене не цікавили. Але ж тут треба вмикати інтуїцію. До того ж це командна гра – трохи шоу, трохи театру і безліч загадок. Мені дуже подобається! Чесно кажучи, на мій погляд, логіка рідко допомагає, тому дослухатимусь до свого внутрішнього голосу», – розповів на знімальному майданчику каналу «Україна» Сергій Бабкін.

Лілія Ребрик і Сергій Бабкін змагатимуться, у кого сильніша інтуїція в новому шоу «Ігри талантів»-Фото 2

А хто ще з українських знаменитостей візьме участь у грандіозному проєкті «Ігри талантів» і яку тактику вони оберуть для шоу – стане відомо зовсім скоро!

Як повідомлялося раніше, ведучим нового грандіозного шоу каналу «Україна» став мегапопулярний DZIDZIO, а режисерами-постановниками – Герман Нєнов, Марія Коростельова, Юрій Пристаєцький і Роман Дмитрик. Згідно з правилами проєкту, у кожному епізоді змагаються дві команди телеглядачів, допомагатимуть яким українські знаменитості. Гра проходить у три раунди, в яких можна заробити 150 тисяч гривень. Команда, чиє «шосте чуття» або тверезий розрахунок виявляться сильнішими, стає переможцем і забирає грошовий приз.

Розважальний проєкт за форматом Game Of Talents компанії Fremantle вперше вийшов на телеекрани у 2019 році, а вже за два роки локальні версії шоу побачили глядачі у США та багатьох країнах Європи, серед яких Великобританія, Франція, Італія, Нідерланди, Бельгія та Швеція. Україна стала десятою країною, яка готує адаптацію цього неймовірного проєкту.

Дивіться нове грандіозне шоу «Ігри талантів» щосуботи з 26 лютого о 21:00 на каналі «Україна»!

Статьи по теме