UA
  RU

  Ліна Костенко презентувала вперше опубліковану шрифтом Брайля збірку «Бузиновий цар»

  Редагувати переклад

  Ліна Костенко презентувала вперше опубліковану шрифтом Брайля збірку «Бузиновий цар»-Фото 1


  13 листопада відбулася презентація вперше опублікованої шрифтом Брайля збірки дитячих віршів Ліни Костенко «Бузиновий цар». Зустріч була ініційована благодійним фондом «Школа майбутнього» з нагоди Міжнародного дня людей з порушенням зору в контексті проекту «Майбутнє на дотик» та за підтримки мережі коворкінгів Chasopys by rent24.

  Читайте також: Вышла в свет первая книга об истории украинской моды


  Благодійний фонд «Школа майбутнього» — це благодійна організація, що доповнює освітні програми мотивуючими та пізнавальними зустрічами з фахівцями різних галузей, громадськими активістами та видатними українськими діячами.

  Проект «Майбутнє на дотик» створений для підтримки дітей та молоді з важкими порушеннями зору шляхом проведення конкурсів, освітніх лекцій, різноманітних тренінгів, зустрічей, семінарів та практикумів, підтримки друку книг шрифтом Брайля.

  Книжка «Бузиновий цар» видатної української письменниці Ліни Василівни Костенко вперше надрукована в Україні в паперовому вигляді за принципами універсального дизайну з рельєфними малюнками соціальним підприємством «СоцІнтел» Харківської громадської організації «Право Вибору» в партнерстві з видавництвом «Точка».


  Статьи по теме