Ліна Костенко презентувала вперше опубліковану шрифтом Брайля збірку «Бузиновий цар»

13 листопада відбулася презентація вперше опублікованої шрифтом Брайля збірки дитячих віршів Ліни Костенко «Бузиновий цар». Зустріч була ініційована благодійним фондом «Школа майбутнього» з нагоди Міжнародного дня людей з порушенням зору в контексті проекту «Майбутнє на дотик» та за підтримки мережі коворкінгів Chasopys by rent24.

Читайте також: Вышла в свет первая книга об истории украинской моды

Благодійний фонд «Школа майбутнього» — це благодійна організація, що доповнює освітні програми мотивуючими та пізнавальними зустрічами з фахівцями різних галузей, громадськими активістами та видатними українськими діячами.

Проект «Майбутнє на дотик» створений для підтримки дітей та молоді з важкими порушеннями зору шляхом проведення конкурсів, освітніх лекцій, різноманітних тренінгів, зустрічей, семінарів та практикумів, підтримки друку книг шрифтом Брайля.

Книжка «Бузиновий цар» видатної української письменниці Ліни Василівни Костенко вперше надрукована в Україні в паперовому вигляді за принципами універсального дизайну з рельєфними малюнками соціальним підприємством «СоцІнтел» Харківської громадської організації «Право Вибору» в партнерстві з видавництвом «Точка».

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме
Читайте также