UA
RU

Мадонна презентує проєкт, який був зроблений спільно з українським режисером Сашою Касюгою

Редагувати переклад
«Покликання артистів - порушувати спокій».
Мадонна презентує проєкт, який був зроблений спільно з українським режисером Сашою Касюгою-Фото 1

8 жовтня відбудеться світова прем’єра документального фільму про культову особистість сучасної поп-сцени — співачку Мадонни. Madame X — режисерський дует українця Саші Касюги (Sasha Kasiuha) та португальця, лауреата премії VMA — Нуно Ксіко (Nuno Xico). На світовій арені їх знають як проєкт SKNX.

SKNX співпрацює з Мадонною протягом декількох років. Фільм — їх перша масштабна робота. До цього хлопці створили короткометражний документальний фільм про альбом 2019 року Madonna — World of Madame X на Amazon Prime, який зараз доступний на YouTube.

Концерт-фільм дає можливість глядачам поглянути на турне Madame X очима Мадонни та її безстрашної персони Madame X — секретного агента, який подорожує по світу, змінює особистість, що бореться за свободу та несе світло в темні місця. У нових піснях Мадонна бере участь у політичній дискусії, бореться за права меншин, жінок і спільноти ЛГБТ, а також просить американців прокинутися та усвідомити небезпеку насильства із застосуванням зброї.

Однойменний тур стартував у вересні 2019 року на сцені Бруклінської музичної академії в Нью-Йорку та завершився 8 березня 2020 року в Парижі. За цей час Мадонна дала 75 концертів в театрах США і Європи. У зйомках, крім головної зірки, взяли участь 48 виконавців, включаючи дітей Мадонни, музикантів та танцюристів з усього світу.

Читайте также: Життя красиве, коли кольорове: Презентовано перший офіційний тизер «Я, “Побєда” і Берлін»

Уродженець Дніпра, режисер Саша Касюга, також зняв відео на честь відкриття 40-го VMA з Мадонною, став автором арт-інсталяції для Мадонни на Таймс-сквер:

Покликання артистів — порушувати спокій. Через творчість ми спілкуємося з соціумом, підштовхуємо людей задуматися про життя та його цінності. Я сподіваюся, що люди стануть більше звертати уваги на мистецтво та музику, що знайдуть в них натхнення зробити цей світ кращим. Ми всі рівні!

Прем’єра фільму запланована на 8 жовтня 2021 року на стрімінговому сервісі Paramount +. Спочатку фільм буде доступний для перегляду в США, Латинській Америці, Австралії, країнах Північної Європи та Канаді.

Статьи по теме