Мадонна відповіла на провокаційні питання у новому кінопроєкті, який для неї зняв український режисер

Український режисер Саша Касюга (Sasha Kasiuha) презентує другий кінопроєкт, створений спеціально для королеви поп-сцени – співачки Мадонни. 

Мадонна відповіла на провокаційні питання у новому кінопроєкті, який для неї зняв український режисер-Фото 1

Світова прем’єра відбулася 18 листопада. Короткометражне відео знято в форматі «питання-відповідь» та випущено за мотивами документального фільму Madame X, світова прем’єра якого відбулася на початку цієї осені.

Цей кінопроєкт створений режисерським дуетом, у якому взяли участь українець Саша Касюга (Sasha Kasiuha) та португалець, лауреат премії VMA ─ Нуно Ксіко (Nuno Xico). На світовій арені вони відомі під спільним псевдонімом SKNX.

Madame X — це прототип Мадонни, героїня, яка співзвучна зі справжньою, всесвітньо відомою особистістю. Мадонна грає саму себе, створюючи абсолютну магію у кожному з кадрів фільму. Новий ролик, як і фільм, вийшов на Paramount+, а також на MTV як тизер до концертного шоу артистки.

Читайте також: Cold Star: новий альбом Zetetics

У проєкті взяло участь безліч світових зірок, таких як Аріана Гранде, Кім Кардаш’ян, FKA Twigs, Кеті Перрі, Дрю Беррімор, Біллі Айліш, тощо. Всі вони ставили Madame X найрізноманітніші питання, від улюбленого запаху до імітації оргазму. Ролик переповнений багатогранними, смішними та серйозними роздумами великої артистки.

Ролик був записаний та оброблений у найкращих традиціях кінопродакшену SKNX.