UA
RU

Макс Барських випустив нову пісню «No Exit» у рамках соціального медіа проєкту Recycling

Редагувати переклад

«No Exit» — музичний реліз артиста в рамках соціального медіа проєкту Recycling.

Вперше за свою 15-річну кар’єру Барських ділиться особистою історією стосунків із допінгами, які мали місце у житті музиканта. 

У грудні 2021 року Макс Барських оголосив про запуск арт-простору — експериментальної лабораторії, завдяки якій 2022 рік обіцяє стати максимально плідним у контексті соціально-музичного контенту. Першою темою Recycling стала проблема сімейного насильства та особистої історії Барських, якою співак поділився у діалозі з Marie Claire UA.

Макс Барських випустив нову пісню «No Exit» у рамках соціального медіа проєкту Recycling-Фото 1

Макс Барських: «У Recycling я висловлюватимусь на теми, які пережив на власному досвіді».

Перший сингл «No Exit» із циклу Recycling ілюструє яскравий світ підмінних задоволень, що виявляється пасткою і часто веде до безвиході.

У наш час музика, фешн, кіно часто романтизують наркотики, створюючи навколо них ореол таємничості, особливого «настрою» та принади бажаних вечірок. Все частіше я чую, як у суспільстві обговорюють поділ на більш або менш сильні наркотики, той чи інший ефект від них. Для мене вони всі однакові, тому що в кінці завжди настає порожнеча. Свого часу я вибрав життя і зміг відмовитись від псевдозадоволень. Це було одне із найкращих рішень, яким я пишаюся,

— прокоментував артист. 

Читайте також: Гангстерская эстетика в новом клипе  YOGEN ─ “Нуар”

Нову композицію супроводжує fashion-відео, режисером якого виступили Алан Бадоєв та Trent Pazl, а всі образи героїв взяті з дебютної колекції бренду артиста Industrial Habits by Nick Vangard.

Статьи по теме