UA
RU

Маніфест звичок: до чого привчити себе в 2022 році

Редагувати переклад
Давайте разом підготуємо такий маніфест і пообіцяємо один одному, що будемо дотримуватись цього плану в наступному році.

Маніфест звичок: до чого привчити себе в 2022 році-Фото 1

Ми любимо кінець року не тільки за те, що попереду череда магічних зимових свят, а й тому, що це період для підбиття підсумків та продумування цілей на наступний рік. Одними з найважливіших пунктів це є організація своїх звичок та отримання нових шляхом створення особливого новорічного маніфесту. Беремо чистий аркуш паперу ручку й починаємо складати список звичок, які вам бі хотілось мати в 2022 році.

Ремарка від редакції: пам’ятайте, що звички формуються протягом 21-28 днів при умові регулярного повторення. Також не варто розпилятись на інші пункти у маніфесті, якщо ви не закінчили з попереднім. Для зручності роздрукуйте собі трекер звичок, щоб наглядно бачити як та чи інша звичка поступово входить у ваше життя.

Сніданок понад усе

Можливо ви з тієї категорії людей, котра не починає свій ранок зі сніданку, але ця звичка надзвичайно корисна для вашого здоров’я. Нутриціологи з усього світу в один голос скажуть, що цей прийом їжі найважливіший, адже він заряджає енергією практично на цілий день і зменшує апетит. Якщо вам важко починати з повноцінних сніданків (наприклад, яєчні з овочами чи вівсянки), тоді обирайте щось інше, що вам до смаку. Візьміть приклад з француженок й починайте свій день з ароматної кави та круасану щойно з печі.

Маніфест звичок: до чого привчити себе в 2022 році-Фото 2

Їсти більше овочів

Ця звичка має розповсюджуватись на всі пори року, а не тільки на літо. Овочі у вашій тарілці мають бути завжди, бажано, різнокольорові. Пам’ятайте, що в магазинах є авокадо, з якого можна зробити безліч салатів і закусок, також можна поекспериментувати із замороженими овочами  і приготувати безліч цікавих зимових страв, наприклад, італійське мінестроне.

Маніфест звичок: до чого привчити себе в 2022 році-Фото 2

Прибирати зайве

Причому це стосується не тільки речей у кімнаті чи на робочому місці. Це і про власне життя та зайві елементи, котрі заважають вам втілювати свої мрії та досягати нових цілей. Вчіться оперативно помічати зайве та відразу відсікати. От побачите, така звична стане дуже корисною й будете почувати себе набагато щасливіше.

Маніфест звичок: до чого привчити себе в 2022 році-Фото 2

Звичка вести відео-щоденник

Вона особливо буде корисна інтровертам, хоча й іншим, хто хоче розвинути свої навички спілкування вона буде актуальною. По-перше, це дасть вам змогу проаналізувати себе зі сторони, подивитися на себе очима співрозмовника. По-друге, ви зможете відкоригувати свій розмовний стиль, щоб бути більш впевненою та грамотною. По-третє, це популярний спосіб боротися зі своїми глибинними страхами, адже, фактично, ви спілкуєтесь сама з собою. Все що необхідно, це просто записувати кожен день короткі відео, де ви розповідає як пройшов ваш день. Нічого складного, але це багато в чому вам зможе допомогти.

Маніфест звичок: до чого привчити себе в 2022 році-Фото 2

Робити масаж обличчя

Цінна звичка, яка продовжить молодість шкіри та подарує їй сяючий вигляд. Сьогодні існує безліч різноманітних технік з різним цільовим призначенням, але варто починати це робити, щоб якнайдовше залишатись молодою та свіжою.

Маніфест звичок: до чого привчити себе в 2022 році-Фото 2

Трошки фізичного навантаження

Якщо ви не спортсменка по життю і зі спортом у вас складні стосунки, це не означає, що потрібно закинути його. Ні! Навпаки, життя — це рух, тому потрібно кожен день рухатися і займатися мінімальними навантаженнями. Починайте свій день з лімфодренажних стрибків, потім можна знайти час для прогулянки на свіжому повітрі чи легкої зарядки на робочому місці.

Читайте також: На музичній хвилі:гурт KADNAY про натхнення, мотивацію та щоденні ритуали 

Маніфест звичок: до чого привчити себе в 2022 році-Фото 2

Робити собі компліменти

Кожен ранок. Щойно ви прокинулись, подивіться в дзеркало й зробіть собі такий комплімент, який ніхто ніколи вам не казав. Такого роду особиста афірмація допоможе швидше розкрити свій потенціал, підвищити самооцінку і просто зарядити позитивним настроєм на цілий день.

Такі прості звички точно змінять ваше життя на краще, якщо їх повторювати систематично. Даємо гарантію, що наступний рік буде кращим, ніж цей, особливо якщо ви дасте собі обіцянку любити і поважати себе.

Фото: unsplash.com

Статьи по теме