UA
RU

Маріїнський палац на сцені «Оскара»: індійські виконавці станцювали на тлі києвських краєвидів

Редагувати переклад

На сцені театра «Долбі» у Лос-Анджелесі з’явилися декорації Маріїнського палацу. На тлі києвських краєвидів виступили переможці премії «Оскар» у номінації «Найкраща пісня року».

Маріїнський палац на сцені «Оскара»: індійські виконавці станцювали на тлі києвських краєвидів-Фото 1

У 2023-му звання найкращої виборювали такі пісні: Lift Me Up з фільму «Чорна пантера: Ваканда назавжди» у виконанні Ріанни; Hold My Hand з фільму «Топ Ган: Меверік», яку співала Леді Гага; Applause зі стрічки «Розкажи як жінка» у виконанні акторки Софії Карсон; This Is a Life з фільму «Все завжди і водночас», яку виконали Son Lux, Mitski і Девід Бірн; Naatu Naatu з індійського фільму «RRR», яку заспівали Рахул Сіплігундж і Каала Бхайрава.

«Оскар» отримала композиція Naatu Naatu. Цікаво, що індійську історично-фантастичну драму «RRR» знімали й у Києві. За півроку до початку повномасштабного вторгнення росії у столиці України закінчили зйомки відео на головну пісню фільму. Актори співають Naatu Naatu на тлі Маріїнського палацу. Саме ці декорації виконавці обрали й для виступу на сцені «Оскара».

Маріїнський палац на сцені «Оскара»: індійські виконавці станцювали на тлі києвських краєвидів-Фото 2

Раніше ця пісня стала найкращою на 80-й церемонії вручення премії «Золотий глобус». Naatu Naatu — перша індійська пісня, яка отримала таку нагороду. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: RRR Movie, Instagram / RRR Movie

Читайте також: НАЙКРАЩИЙ ПРИКЛАД ЛІЦЕМІРСТВА У КІНОІНДУСТРІЇ: ВОЛОДИМИРУ ЗЕЛЕНСЬКОМУ ВІДМОВИЛИ У ВИСТУПІ НА «ОСКАРІ»

Статьи по теме