UA
RU

Мартін Скорсезе хоче зняти фільм про Ісуса

Редагувати переклад

Мартін Скорсезе зустрівся з Папою Римським і розповів про свої творчі плани. Відомий американський режисер хоче зняти фільм про Ісуса.

Мартін Скорсезе хоче зняти фільм про Ісуса-Фото 1

Мартін Скорсезе після завершення 76-того Каннського кінофестивалю, де він представив свою нову стрічку «Вбивці квіткового місяця», поїхав до Італії. Режисера разом із дружиною та донькою запросили на подію, організовану виданням La Civiltà Cattolica. В ній примали участь 40 поетів і письменників із різних країн. До митців звернувся Папа Римський: 

«Це ваша робота як поетів, оповідачів, режисерів, художників. Давати життя, давати тіло, давати слово всьому, чим живуть люди, що вони відчувають, про що мріють, від чого страждають, при цьому творячи гармонію і красу. Чи будуть вас критикувати? Добре, несіть тягар критики, також намагайтеся вчитися у критики. Але все ж не переставайте бути оригінальними, креативними. Не втрачайте дива бути живим».

Мартін Скорсезе хоче зняти фільм про Ісуса-Фото 2

Мартін Скорсезе відповів на заклик Папи Франциска єдиним, як він вважає, можливим для митця способом. Відомий режисер збирається написати сценарій до стрічки про Ісуса і зняти цю стрічку. У фільмографії Скорсезе є фільми на релігійну тему. Це суперечлива драма «Остання спокуса Христа», яку неоднозначно прийняли як критики, так і віряни. А також історичний фільм «Мовчання» про переслідування священників-єзуїтів у Японії. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Dick Thomas Johnson / flickr, Twitter / Antonio Spadaro

Читайте також: УКРАЇНСЬКІ ПРЕМ’ЄРИ, ФІЛЬМИ-ПРИЗЕРИ МІЖНАРОДНИХ КІНОФЕСТИВАЛІВ ТА НОВІ ІМЕНА – МИКОЛАЙЧУК OPEN ПРЕДСТАВИВ ПОЗАКОНКУРСНУ ПРОГРАМУ