UA
RU

Mattel презентувала першу трансгендерну модель ляльки Barbie

Редагувати переклад

Компанія надихалась образами та діяльністю трансгендерної активістки та акторки Лаверн Кокс.

Mattel прагне порушити будь-які стереотипи серед дітей та дорослих завдяки своїм лялькам. Тому в їхній колекції Tribute Collection з’явилась нова модель, яка відноситься до ЛГБТ-спільноти. Про це повідомило видання Washington Post.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Barbie® (@barbiestyle)

Темношкіра лялька стала прототипом відомої квір-активістки, акторки та лауреатки на премію “Еммі” Лаверн Кокс, яку більшість знають за її участю у серіалі “Помаранчевий – хіт сезону”.

Важливо піднімати теми, які гостро стоять у спільноті і компанії Mattel це чудово вдається. Їхні ляльки передають всю ідею і показують дітям, що самовираження не має бути чимось негативним. Так, під час презентації нової моделі, Лаверн Кокс поділилася основними проблемами та труднощами, з якими стикається ЛГБТ-спільнота. Акторка виразила свою вдячність компанії та повідомила, що має надію, що майбутні покоління, побачивши цю ляльку, зможуть не боятися свого справжнього “я”.

Я сподіваюся, що всі діти, які відчувають стигматизацію, чиє здоров’я під загрозою, чия здатність займатися спортом обмежена, побачать цю Барбі й відчують надію та можливості,

– сказала квір-активістка.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Laverne Cox (@lavernecox)

Читайте також: Найвпливовіші люди 2022 року: згідно версії Time

Також компанія Mattel повідомила, що зробить благодійний внесок до фонду TransFamilySOS, який допомагає квір-сім’ям та трансгендерним людям. Цей жест вони приурочили до 50-річчя Лаверн Кокс.

 

Статьи по теме