UA
  RU

  Мистецтво, що “На часі”: в Києві пройде благодійний захід зі збором коштів на підтримку творчих об’єднань Стрічкоткацької фабрики на Подолі 

  Редагувати переклад
  Низка київських закладів, які розташовані за адресою вул. Нижньоюрківська, 31, створили ГО «Стрічкоткацька фабрика». Найближчим часом вони проведуть мистецький захід «На часі» для підтримки українських діячів культури. 

  На часі


  Мистецьким об’єднанням на території фабрики було вкрай важко витримати коронавірусні обмеження: такі центри, як Metaculture, Цап Царап, театр PostPlay були змушені припинити діяльність. Воєнний стан приніс нові виклики, які потрібно подолати задля продовження роботи фабрики як єдиного творчого кластеру, що стала унікальним явищем в сучасній культурі. 

  Це перша подія, де в усіх охочих є можливість долучитися до нової громадської організації “Стрічкоткацької Фабрики”. Організатори планують проводити кожної другої суботи місяця серію денних заходів “На часі”. Тут пройдуть різноманітні перформативні дійства, фудкорт та маркет, виставки сучасного мистецтва, лекції про музики, урбаністику та психологію, тату марафон, а також акустичні й електронні концерти та виступи на п’ятьох сценах.


  «Назва “На часі” виникла як антитеза сталому виразу “Не на часі”,  за яким зручно сховати всі проблеми та негаразди, відкласти їх до більш вдалого моменту. Культура — це жива комунікація, яка відбувається постійно, її не можна зупинити. На часі — це серія заходів про арт, без пошуків ідеального моменту, адже його не існує. Тут і зараз«, — розповідають організатори. 

  Перший захід відбудеться 25 червня о 12:00, а на вході необхідно буде зробити донат на будь-яку суму від 200 грн.

  Всі кошти команда направить на підтримку фонду та українських митців.


  Читайте також: ART FOR FREEDOM. БЛАГОДІЙНА ВИСТАВКА СУЧАСНОГО УКРАЇНСЬКОГО МИСТЕЦТВА.