UA
  RU

  Міжнародний музичний фестиваль ODESSA CLASSICS починає новий проект — «Осінні сезони»

  Редагувати переклад

  Коли: 18 – 19 вересня 2021р.


  Де: м.Одеса, Одеська обласна філармонія
  (вул. Буніна, 15)

  У цьому році «ODESSA CLASSICS. AUTUMN SEASONS» присвячуються мистецтву Литви. І нас чекає особлива подія: вперше за історію Незалежної України до нас приїжджає національний симфонічний оркестр європейської країни! 


  Міжнародний музичний фестиваль ODESSA CLASSICS починає новий проект — «Осінні сезони»-Фото 1

  Дійсно, Литовський Національний Симфонічний Оркестр — колектив топ-рівня, з багатою історією і яскравими актуальними проектами. 19 вересня оркестр під керівництвом композитора і диригента Гедиминаса Гелготаса в гала-концерті представить унікальну програму, присвячену новітньому тренду сучасної класики — жанру « Recomposed» — переосмислення класичного музичного спадщини провідними композиторами сучасності. Прозвучать фрагменти геніального світового хіта «Vivaldi Recomposed» лідера цього руху Макса Ріхтера, його ж новітній твір «Бетховен. Опус 2020 », переосмислення Баха від Пітера Грегсона, твори Гелготаса. Солістами виступлять Олексій Ботвінов (фортопіано), ансамбль NICO, Аугуста Юсіоніте  (скрипка), Вітаутас Сондецкіс (віолончель).

  Міжнародний музичний фестиваль ODESSA CLASSICS починає новий проект — «Осінні сезони»-Фото 2


  ПІТЕР ГРЕГСОН — один з провідних європейських композиторів та віолончелістів, чия музика пролунає в концерті 19 вересня. Пітер Грегсон — поряд з Максом Ріхтером — є лідером композиторського руху «RECOMPOSED», кращі твори цього новітнього музичного напрямку будуть виконані 18-19 вересня в Одесі. Грегсон — ексклюзивний артист DEUTSCHE GRAMMOPHON (записано 5 дисків). Його музика звучить в Голлівуді — наприклад в хітових серіалах «Новий папа», «Бріджертон», кінофільмах «Чорний дрізд» з С.Сарандон і К.Вінслет, «Невеликий хаос» з А.Рікманом.

  Міжнародний музичний фестиваль ODESSA CLASSICS починає новий проект — «Осінні сезони»-Фото 3

  Vytautas Sondeckis, cellist

  Міжнародний музичний фестиваль ODESSA CLASSICS починає новий проект — «Осінні сезони»-Фото 4

   Читай также: Билли Портер появился на премьере “Золушки” в новом вечернем образе   Грегсон пише музику для кращих балетних компаній — в т.ч. Чиказьської, Амстердамської, Штуттгартської. Як віолончеліст Пітер Грегсон виступав в кращих концертних залах світу, від Ройял Альберт Холла в Лондоні до Ельбської Філармонії Гамбурга. Реліз його концерту в голлівудській Кепітол Студіоз в січні 2021 вийшов як відеофільм. Пітер Грегсон співпрацює з різними творчими формами — від популярної відеогри «BOUNDLESS» до показів будинків мод DIOR, BURBERRY, RALPH LAUREN.

  Міжнародний музичний фестиваль ODESSA CLASSICS починає новий проект — «Осінні сезони»-Фото 5


  А 18 вересня на нову зустріч з ансамблем «NICO» й Гедиминасом Гелготасом, створивши у серпні 2020 року на фестивалі ODESSA CLASSICS 2020 справжню сенсацію своїм яскравим незабутнім виступом у залі Одеської Філармонії.

  Коли Гедиминасу Гелготасу  було дев’ятнадцять, він заснував власний ансамбль — New Ideas Chamber Orchestra (NICO), з яким регулярно виконує власну музику на престижних фестивалях і в концертних залах по всій Європі, а також в США і Азії. Сьогодні критики вказують на його широту поглядів, глибину, свободу, мужність і, головне, — відкритість, а також на його унікальний і дуже привабливий музичну мову, заснований на сучасному мульти-стилістичному впливі, що поєднує сувору мелодійну красу і приголомшливий ритмічний драйв. Його музику також часто визначають, як особливо захоплюючу для нової і молодшою ​​аудиторії класичної музики.

  Сьогодні музику Гедиминаса Гелготаса виконують Крістіан Ярві, Давид Герінгас, Даніель Хоуп, Лідія Байч, Роман Патколо, Сергій Накаряков у таких концертних залах, як Геванд-хаус (Лейпциг), Концерт-хаус (Берлін), Тонгалле (Цюріх), Маріїнський театр (Санкт-Петербург), Театр на Єлисейських полях (Париж). Заплановані концерти на Schleswig-Holstein, Beethovenfest, Kissinger Sommer, Merano, Young Euro Classics, Odessa Classics та інших відомих фестивалях, що транслюються та висвітлюються Mezzo TV, Arte TV, BR Klassik, Classic FM, «Скрипковий канал», «Strad» та «Gramophone». Його оригінальні твори та аранжування випускають на лейблах Naive Klaqueque та Deutsche Grammophone, партитури опубліковані Peermusic. І все це – лише вершина айсберга досягнень, які він у свої 34 роки може перерахувати сьогодні.


  Статьи по теме