Спецпроекты now:

Музичні новинки тижняМузичні новинки тижняМузичні новинки тижняМузичні новинки тижняМузичні новинки тижня
Стиль Жизни

Музичні новинки тижня

Рекомендації Валерії Чачибая з Радіо Аристократи.

Tyler the Creator додав бонус трек до свого Grammy Awarded Best Rap Album 2020 IGOR. У оригінальному виданні є 15-секундний ескіз під номером 4. Саме на його місці у релізі альбому на вініловому носії з’явився художньо бездоганний трек BOYFRIEND. Меломани світу знов переслуховують увесь LP. Гарний хід, Тайлере!

Sébastien Tellier показав ще один трек з прийдешнього альбому Domesticated. Реліз запланований на 29 травня. CLASH цитують Себастіана: «Цей трек сповнений емоцій, водночас, він схожий на гусінь – вона товста й сильна. Я дуже пишаюся цим треком і тим, що у мене нарешті вийшло втілити цю задумку».

Nick Hakim створив трек тихої скорботи за своїм другом QADIR, який загинув у віці 25 років. Хоча, я не впевнена на рахунок тихої. Обережно, трек доводить до мурашок тілом і випромінує щирий внутрішній злам. Безумовно красива робота з нового міні-альбому Ніка – Will This Made Me Good. Вже у доступі.

Усі музичні новинки за тиждень тут: 

Leroy New Music – серія музичних подкастів про нові релізи від Радіо Аристократи зі своїм Youtube-каналом.

Підтримати Радіо Аристократи ви можете тут.

  • красота
  • Карантин с Marie Claire
  • новый номер
  • Печатные версии журналов
  • MC ShopПонравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Marie Claire - женский журнал  - все о моде, звездах и красоте Marie Claire - женский журнал - все о моде, звездах и красоте
Загрузка...