Музичні підсумки року: оголошено переможців Jager Music Awards 2021

Дует Latexfauna з «Курган & Agregat». Найперспективніші молоді виконавці та перемога «Паліндром» у номінації «Артист року». Премія незалежної музики в Україні відсвяткувала #ЧасПомішаних. 

Алина Паш

Акцентуючи на міжстильових та міжкультурних колабораціях, організатори Jager Music Awards вперше у своїй історії назвали Помішаного артиста року. У номінації отримав перемогу гурт Ragapop, який поєднує у своїх треках пост-панк, електроніку і тексти Івана Франка. Окрім тематичної, спеціальної, номінації, переможців названо в основних та категоріях Young Blood.

На результати премії могли вплинути користувачі сайту jagermusicawards.com.ua та музичні експерти з різних частин України. Підкреслюючи важливість прозорості та незаангажованості Jager Music Awards, організатори, уже за традицією, запросили міжнародних представників. У голосуванні брали участь засновник віденського шоукейс-фестивалю Waves Festival & Conference Томас Гегер та керівниця відділу комунікацій Tallinn Music Week Інгрід Котла (Естонія). Загалом до експертної команди цьогоріч увійшло 32 представники.


«Чи не головна мета премії для нас, як для організатора, — дати поштовх молодим артистам. Запис вінілу з вечіркою-презентацією, зйомки відео чи сертифікат на музичне обладнання, а ще можливість познайомитися з ключовими гравцями індустрії. Сподіваюся, що цьогорічні переможці категорій Young Blood візьмуть від премії для себе максимум. І перемога стане новим етапом не тільки у їхній кар’єрі, а й на українській незалежній сцені»,  — коментує Вікторія Прудник, бренд-менеджерка Jägermeister в Україні, організатора Jager Music Awards.

Засновники премії зазначають, що традиція Jager Music Awards продовжується. Уп’яте премія відбудеться восени 2022-го.

Переможці Jager Music Awards 2021

— Артист року —

«Паліндром»

Палиндром

«Паліндром»

— Трек року —


Go_A — ШУМ

— Відео року —

«вагоновожатые» – Vovk

Вагоновожатые

«вагоновожатые»

— Подія року —

Brave! Factory Festival

— Соціальна ініціатива в музичній індустрії —

Серіал «СПАЛАХ»

Слух

Максим Сердюк (СЛУХ)

— Лейбл року —

Dnipropop

—  Спеціальна номінація «Помішаний артист року» —

Ragapop

— Внесок в індустрію —

«СЛУХ»

— Young Blood Jägermeister Choice —

Potreba Group

— Young Blood Jury Choice —

«ТУЧА»

— Young Blood People’s Choice —

fivesex

— Young Blood «Відбиток року» —

Igor Yalivec 

Агрегат

Latexfauna з Курган & Agregat

Фото надала пресслужба

Читайте також: SUSTAINABLE TALK: УКРАЇНСЬКИЙ СТАЛИЙ БРЕНД NONAMEBRAND

Статьи по теме
x