«Музичний прогноз»: DANTES, MONATIK, Макс Барських, MBreeze, Bloom Twins та інші

Редагувати переклад
Свіжа порція музичних релізів чекає на вас у спільній добірці «Музичний прогноз» від редакції Marie Claire Ukraine та музичного онлайн-медіа Слухач UAСергій Мартиненко - засновник Слухач UA розповідає про нові релізи NK, DANTES, MONATIK, Макса Барських, MBreeze, Bloom Twins та інші релізи українських артистів. Пісні з добірки «Музичний прогноз» доступні для прослуховування в нашому Spotify-плейлисті.

«Музичний прогноз»: DANTES, MONATIK, Макс Барських, MBreeze, Bloom Twins та інші-Фото 1

Volodymyr Dantes — Я залишусь молодим

Володимир Дантес представив нову пісню та кліп «Я залишусь молодим» — вона про невідворотність майбутнього та усвідомлення «бути тут і зараз».

Ідея пісні народилась від раптового усвідомлення Володимиром своєї нескінченної молодості, власної енергії та життя. І нова пісня саме про це – не про високі матерії, а про буквально щоденну рутину. Нормально харчуватись, зважати на власну менталку, займатись спортом, донатити й робити все, щоб бути більш ефективним і постійно в тонусі. Бо інакше ми загрузнемо у депресії, а погодьтесь – це останнє, що нам всім потрібно.

Макс Барських — В твоїх очах

Макс Барських новий сингл разом з однойменним відеокліпом «В твоїх очах».

«Одного разу між щільним концертним графіком мені вдалося знайти один день, аби провести його біля моря. Саме там я намацав необхідну емоцію для майбутньої пісні та кліпу. Я відчув статичне щастя, коли, не полишаючи берега, прожив день, мандруючи теплими спогадами під романтичну музичну історію. Я поділився нею з Аланом і показав фото, зроблені саме в той день. Що з цього вийшло ви вже можете побачити на моєму YouTube каналі», — розповідає Барських.

MONATIK — Вічно танцююча людина

MONATIK презентував новий сингл та однойменну масштабну відеороботу «Вічно танцююча людина», до якої залучив танцівників з усієї України.

Як зізнається MONATIK, для нього повернення до рідного танцювального жанру музики це надзвичайно важливий етап з декількох причин. Це створення мотивації для танцювальної індустрії, студій, колективів, митців, хореографів та талановитої молоді не покидати Україну, а продовжувати створювати саме тут. І, що не менш важливо, у танцю є дуже важлива функція «зашивати» душу і допомагати залишити негатив позаду, повертати в тонус не тільки фізично, а й морально.

Bloom Twins — Drunk & Loud (ремікс)

Український дует Bloom Twins, що наразі працює в Лондоні, презентує колаборацію з ді-джеєм Dante Rose на свій трек Drunk & Loud, який встиг підкорити слухачів по всьому світу.

Трек Drunk & Loud є гімном для тих, хто готовий протистояти та боротися, показуючи силу, стійкість та відвагу тих, хто приймає бій зі злом, відстоюючи свою свободу.

«Ремікс на Drunk & Loud — це вже наша друга колаборація з Dante Rose. Вперше ми співпрацювали разом під час створення реміксу на наш з Benny Benassi спільний трек DayDream, і вже зараз презентуємо нову колаборацію на важливий для нас трек Drunk & Loud. Впевненні, що нова версія цього треку, отримає не менше схвальних відгуків за оригінал. Кожен зможе знайти тут щось своє, але сенси, які закладені нами можна зрозуміти без зайвих слів», — розповідають Bloom Twins.

NK — Не облиш мене

Співачка NK презентує зворушливий сингл «Не облиш мене». Ця пісня — сповідь людини, яка розуміє, що її життя може обірватись у будь-який момент. За словами Каменських, на створення пісні «Не облиш мене» її надихнули реальні історії людей.

MELANYA — Цілуй мене

Пісня «Цілуй мене» про історію справжнього кохання, сліди якого залишаться на усе життя. На емоціях люди можуть втратити щось дуже цінне і не можливо буде повернути втрачене, але серце не може не кохати й не горіти.  Жінка потребує та заслуговує на кохання й увагу. В житті має бути місце для поцілунків, навіть у війну.

«Ця пісня мій вибух емоцій, який я  виплеснула  на папері. Це моя власна  історія, мабуть, схожа на тисячі інших. Це не тільки про зраду, і про розчарування, але і про прощення. Так на жаль буває, що близькі люди можуть стати чужими одне одному, тому що в стосунках було місце зради, тому що хтось кохав не по справжньому і грав у свої ігри. Від цього звичайно може бути дуже боляче. Можна на усе життя закритися та втрати віру у кохання. Пісня дуже цінна для мене. По-перше, вона дуже особиста, а по-друге, це перша пісня, яку я написала сама, і слова і мелодію», –  коментує MELANYA.

Даша Суворова — Маки

Даша Суворова створила пісню «Маки» ще до початку повномасштабної війни. Тоді, зізнається артистка, композиція була написана не українською, і контекст був зовсім інший. Співачка розповідала про кохання, яке пізнала у рідному Артемівську, відомому як Бахмут. Тоді Даша відклала пісню до кращих часів. Тепер «Маки» набули нових сенсів.

KARINA — Метеоритмами

Співачка та героїня серіалу «Київ вдень і вночі» – KARINA презентує новий сингл «Метеоритмами».

Пісня «Метеоритмами» – це як мозаїка думок співачки, переживань та емоцій, яка відображає важливість самоприйняття та кохання у всіх його виявах. Вона обрамлена ніжною мелодією, розповідаючи історію про відкриття себе та світу навколо, через призму кохання та віри в себе.

«Ця пісня — моя спроба поділитися своїми думками та почуттями з іншими, сподіваючись, що вона зможе доторкнутися до сердець слухачів і стати джерелом натхнення для кожного, хто її почує», – коментує KARINA.

MBreeze — Потону

Романтики музичної індустрії України, гурт MBreeze презентує українськомовну версію пісні «Потону».

Шанувальники MBreeze вже знайомі з оригінальною версією пісні, випущеною влітку 2021 року під минулою назвою гурту – Mountain Breeze. Саме зараз настає час нового життя для неї, оскільки «Потону» одна з найглибших пісень гурту, яку хлопці коли-небудь писали.

ROIKO — Плинуть

Учасниця «Голос країни – 13» ROIKO презентує свій  новий сингл «Плинуть».

«Плинуть» – це пісня-роздум про те, як швидко минає час і як він впливає на наше життя. Вона описує, як кожна хвилина пролітає все швидше і швидше, не залишаючи можливості зупинитися і відпочити. Але іноді бувають моменти, коли час сповільнюється. Це саме ті миті, які ми проводимо разом з особливими людьми.

Lil O — На візерунках в килимах

Зірка українського сегменту TikTok й співачка Lil O презентує новий трек та кліп «На візерунках в килимах».

Кліп відображає внутрішній стан ліричної героїні пісні: події відбуваються у простій квартирі, де на підлозі досі лежать старі бабусині килими, які разом зі спогадами дівчини, ще памʼятають те кохання, що було у цих стінах.

«Люди завжди відчувають чесність. Вона – саме та якість, через яку ми одразу відчуваємо симпатію до того, що бачимо і чуємо, у тому числі й до музики. Чим більше буде чесних українськомовних пісень, тим швидше і якісніше вони заполонять не тільки простір нашої держави, а і лунатимуть у всьому світі, адже щиру емоцію зрозуміє і європеєць, і американець, і житель сходу», –  запевняє Lil O.

Ne Ta — Не забувай

Співачка Ne Ta презентує сингл «Не забувай», в якому розповідає про важливість емоційного здоров’я і підтримки близьких.

«Я вважаю, що нам всім дуже важливо мати внутрішні опори, знаходити сили, фокусуватись на приємних моментах і власних мріях попри все. Цей сингл – нагадування собі і слухачам про важливість життя», – ділиться Ne Ta.

IRENA — Подоляночка

«Подоляночка» – гра веснянка, яка перейшла у більші почуття до дівчини.  Симбіоз українського та турецького техно. Українська народна пісня в сучасних кольорах.

«Це був експеримент, поєднати українські та турецькі мотиви з народною піснею у техно стилі. Історія почуттів, постійні емоційні зміни протягом всієї пісні, відвертий текст – який занурює гостроту відчуттів та бек-вокальний супровід NAILE допоможе вам відчути всі кольори цієї пісні», – коментує IRENA.

Статьи по теме