UA
  RU

  Музика, що зцілює: Віртуоз Євген Хмара презентував новий альбом

  Редагувати переклад
  З давніх давен найвидатніші мислителі, вчені, композитори та музиканти намагалися розкрити таємницю звуку і його впливу на людину. Знайти відповідь на це питання також намагається відомий композитор і піаніст-віртуоз Євген Хмара. 
  
  Музика, що зцілює: Віртуоз Євген Хмара презентував новий альбом-Фото 1

  «Це не просто альбом, це альбом-музикотерапія. Вже декілька років я роблю камерні концерти у форматі музикотерапії, в наслідок чого і з‘явився новий альбом, абсолютно відмінний від попередніх. Нещодавно ми звернулися до державних інститутів України з проханням дослідити вплив моєї музики на стан людини.»


  Насправді, методику музикотерапії давно використовують в інших країнах як засіб подолання стресу та втоми і, більше того, як частину терапії при серйозних захворюваннях.

  Читай также: Як пройшло відкриття виставки міжнародного мистецького проєкту «Out of Scope»


  Доведено, що музика позитивно впливає на роботу мозку, збільшує швидкість сполучення між правою та лівою півкулями, підвищує працездатність. Ось чому багатьом людям значно краще працювати у супроводі улюблених композицій. Так чи інакше, людина від природи музикальна. Немовлята починають розуміти ритм і мелодичний малюнок мови (мовлення) раніше ніж вичленяти окремі слова із загального потоку та розуміти їх. Вчені давно з‘ясували, який величезний вплив має музика на структуру води, а ми, як всі знають, на 70% складаємося з води.

  Музика, що зцілює: Віртуоз Євген Хмара презентував новий альбом-Фото 2

  «Також, цим музичним альбомом хочу розказати вам про те, що я — один із приблизно 7 млрд людей, що живуть  в цей час на нашій планеті Земля. Це моє суб‘єктивне бачення світу в даний історичний відрізок часу крізь призму 88 чорно-білих клавіш роялю та інших музичних інструментів, таких як: скрипка, альт, віолончель, ханг, гітара, дудук та акордеон. Створюючи цей альбом я живу в 2020 році. Я живу! Дихаю! Моє серце б‘ється! Мені 32 роки. Протягом останніх років в моєму житті з‘явились неймовірні дружина, син і прекрасна донечка, які надихнули мене на цю музичну розповідь. Тут є і композиція, котру я написав разом зі своїм тоді ще дворічним сином. І мені здається, що музика — це прямий доказ того, що існує щось вище за нас. Щось безмежно велике, неосяжне і в той же час дуже близьке. Адже кожна мелодія — це не результат мислення або плід розумової активності. Це потік , який я просто відчув і передав через музику.


  Я дуже сподіваюсь і вірю, що хтось зможе почути в цій музиці себе, пережити справжні почуття та емоції, якими наділив нас Господь Бог. І я точно знаю, що музика — це провідник між минулим і майбутнім, між людьми різних віросповідань і національностей. Музика — це сила, яка здатна зцілювати, об‘єднувати і відкривати потаємні куточки нашої душі.»

  Прослухати альбом Євгена Хмари можна за посиланням.

  Статьи по теме