UA
RU

Boho Yosai та МУЗВАР продовжують серію благодійних концертів заради допомоги військовим

Редагувати переклад
7 квітня о 19:00 у київському ресторані Boho Yosai портал МУЗВАР вчетверте збирає на одній сцені неймовірно потужних та яскравих артистів, представників сучасного українського шоубізнесу заради благодійної справи та великого збору на придбання 2 авто для 65 ОМБР ДУК (Часів Яр, Бахмутський напрямок).

Boho Yosai та МУЗВАР продовжують серію благодійних концертів заради допомоги військовим-Фото 1

Повномасштабне вторгнення росії та територію України повністю змінило напрям української музики. Всі українські артисти стали музичною обороною своєї країни. Події сприяли появі нової хвилі хітмейкерів – молодих та перспективних, популярність до яких прийшла під час війни. “МУЗВАР” завжди стоїть на варті українського сегмента музики, підтримуючи молодих українських артистів та допомагаючи країні. Протягом 2022 року портал організував три великі благодійні івенти, на яких зібрав майже півмільйона гривень для підтримки Україні та надав платформу для презентації творчості новим виконавцям.  

Boho Yosai та МУЗВАР продовжують серію благодійних концертів заради допомоги військовим-Фото 2

До лайпапу заходу, який був створений після аналізу отриманих запитів від глядачів та читачів “МУЗВАР” у кооперації з рестораном Boho Yosai, увійшли: Настя Каменських, Віталій Козловський, Оля Цибульська, AVERIN & CHURSANOV, YATSUTA, Мasha Danilova, Поліна Дашкова, ANSTAY, Ярина Квасній. Також у програмі концерту, спільно з Благодійним фондом «ЕСФІРЬ» та волонтерами “Тилові Хом’які” запланований благодійний аукціон, гроші з продажу унікальних лотів якого так само будуть направлені до публічної волонтерської банкиВедучі вечора: Андрій Ткачьов та Катерина Капляр.

Читайте також: ПАЛІНДРОМ: «ЗУСТРІЧАЮЧИ ЗАМКНУТУ ЛЮДИНУ, ВІДЧУВАЮ ДО НЕЇ ІНТЕРЕС, БО Я Ж ЗНАЮ, ЯК ЦЕ – БУТИ ТАКИМ» 

Статьи по теме