UA
RU

МУЗИКА ВІЙНИ | ПІСНІ ПЕРЕМОГИ. Другий благодійний концерт від Boho та порталу МУЗВАР

Редагувати переклад
18 листопада о 18:00 у київському ресторані Boho (простору, де насолоди піднесені в культ) на одну сцену вийдуть неймовірно потужні та яскраві артисти (представники сучасного українського шоубізнесу) заради великого збору на потреби ЗСУ.  

МУЗИКА ВІЙНИ | ПІСНІ ПЕРЕМОГИ. Другий благодійний концерт від Boho та порталу МУЗВАР-Фото 1

Повномасштабне вторгнення росії та територію України повністю змінило напрям української музики. Всі українські артисти стали музичною обороною своєї країни. Також з’явилася нова хвиля хітмейкерів – молодих та перспективних, популярність до яких прийшла під час війни. “МУЗВАР” завжди стоїть на варті українського сегмента музики та підтримує українських артистів. Тому, відчуваючи потребу авдиторії у цьому, був створений великий плейлист “Музика війни”, що вже має 10 частин та охоплює на всіх платформах понад 300 виконавців. Однойменні добірки від “МУЗВАР” загалом отримали понад 11 млн прослуховувань на всіх платформах порталу.

До лайпапу заходу, який був створений після аналізу отриманих запитів від читачів “МУЗВАР” та у кооперації з рестораном Boho, увійшли: Сергій Бабкін, Wellboy, Лілу45, SLAVA KAMINSKA, проєкт МЮСЛІ UA, гурт ТОНКА, Люса Кава та YATSUTA, репер  Santorin. А також представники нової музичної хвилі ULIANA ROYCE, ARTEANA, KORCHENOVA, RINA RI, Masha Danilova, Gorim! & Yuzvik та наймолодша учасниця концерту — семирічна волонтерка Софія Нерсесян.

МУЗИКА ВІЙНИ | ПІСНІ ПЕРЕМОГИ. Другий благодійний концерт від Boho та порталу МУЗВАР-Фото 2

Wellboy

МУЗИКА ВІЙНИ | ПІСНІ ПЕРЕМОГИ. Другий благодійний концерт від Boho та порталу МУЗВАР-Фото 3

МЮСЛІ UA

Як і на першому благодійному концерті “МУЗИКА ВІЙНИ” організатори запланували участь спеціального зіркового гостя. Минулого разу на сцену несподівано для всіх з’явилась Alina Pash. Кого чекати в Boho — наразі секрет!

Окрім хітів 2022 року, у програмі концерту запланований благодійний аукціон, гроші з продажу унікальних лотів якого будуть направлені на потреби нашої країни. Глядачі зможуть придбати особливі лоти, пов’язані з українським шоубізнесом, особисті речі від артистів та унікальні лоти від наших військових.

Спеціальні гості концерту: українські співаки, громадські діячі, волонтери, військові, теле- та радіоведучі, спортсмени, серед яких український гімнаст, олімпійський чемпіон, чемпіон світу зі спортивної гімнастики, шестиразовий чемпіон Європи зі спортивної гімнастики – Олег Верняєв.

Ведучим події стане відомий український радіоведучий та продюсер — Серж Гагарін. Допомагатимуть йому чарівні учасниці колективу SESTRA.

Головна мета заходу — зібрати кошти на купівлю авто для фронту.

МУЗИКА ВІЙНИ | ПІСНІ ПЕРЕМОГИ. Другий благодійний концерт від Boho та порталу МУЗВАР-Фото 4

Гурт ТОНКА

Ми збираємо на джип, для реактивного дивізіону 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Ці хлопці вміють працювати, а висока мобільність окремих невеличких груп збільшує їхню ефективність! Отже, підвищимо їх ефективність разом”, — коментує волонтер Андрій Коробкін (“Тилові хом’яки”, спеціальні волонтерські сили).

Продаж лімітованої кількості квитків на подію за символічною ціною💲9,99 вже відкрито! Всі 100% зібраних коштів з продажу квитків, лотів і, звичайно, ваші донати збираються на спеціальну «публічну банку».

МУЗИКА ВІЙНИ | ПІСНІ ПЕРЕМОГИ. Другий благодійний концерт від Boho та порталу МУЗВАР-Фото 5

ARTEANA

МУЗИКА ВІЙНИ | ПІСНІ ПЕРЕМОГИ. Другий благодійний концерт від Boho та порталу МУЗВАР-Фото 6

Сергій Бабкін

Дата: 18 листопада. Початок події о 18:00. Місце проведення концерту: Boho, Київ, вул. Івана Федорова.

Читайте також: SMALL TALK. МУЗИКАНТ WELLBOY: «У ЦЕЙ ТЯЖКИЙ ГОДИННИЙ ДУЖЕ СКЛАДНО ЗАЛИШИТИСЯ ОДНОМУ»  

Статьи по теме