Музика, яку ви не захочете поставити на паузу в День закоханих

На передодні 14 лютого пригадуємо композиції українських і не тільки музикантів для зустрічей, сповнених романтики та пристрасті.
Асаф

Asaf Avidan — Over my head

Артист, якого підштовхнула до творчості любовна драма, не може не писати пісні про кохання. Філософічних и пронизливих композицій в Авідана безліч, та серед них найбільше бере за душу Over My Head.

CLOUDLESS — Slow

Головні лірики серед українських бойз-бендів мають чим похвалитися у 2020-му. Одне з найбільших досягнень — чуттєва й ніжна пісня про кохання Slow.

Jessie Ware — Sam

Музична тріумфаторка 2020-го — одна з найромантичніших артисток сучасності Jessie Ware. Її розкішний за лірикою трек Sam — присвята чоловікові, з яким співачка побралася після стосунків, що тривали ще зі школи.

Black Pumas — Know You Better

Їхню лірику високо оцінили Pitchfork та The Guardian. І ми не можемо не погодитися, слухаючи чуттєві пісні від солодкоголосого Еріка Бертона й віртуозного гітариста Адріана Кесада.

Читайте також: КРАСОТА НЕ ТРЕБУЕТ ПОВОДА: ПЯТЬ ИЗВЕСТНЫХ УКРАИНОК — О НАСТОЯЩЕЙ КРАСОТЕ И ЛЮБВИ

KRUTЬ — Забери мене до себе на Різдво

Тендітна українська бандуристка та співачка пише ніжні пісні, майстерно поєднуючи електронну музику зі старовинним інструментом. У передсвяткові дні вона потішила слухачів новою піснею «Забери мене до себе на Різдво», від якої біжать шкірою мурахи.

HONNE — Me & You

На їхніх концертах завжди панує особлива атмосфера любові й романтики, тому на них дуже часто можна побачити закохані пари. Гурт, назва якого перекладається з японської — «справжні емоції», не могла не потрапити до нашого списку.

KADNAY — Колискова

Ці талановиті хлопці вже давно полонили серця жінок та дівчат своєю відвертою лірикою. Найбільш проникливий хіт KADNAY — романтична «Колискова» авторства Філа Коляденка, яку ідеально доповнює кліп з історією втечі закоханої пари.

Авторка матеріалу: Ірина Маймур

Фото надане прес-службою

Читайте також: ИДЕАЛЬНЫЙ ПОДАРОК НА ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА В СТИЛЕ ЯРЧАЙШИХ КИНОГЕРОИНЬ

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме