UA
RU

Мюзікловий хіт від Pianoбой для братів наших менших

Редагувати переклад
Дмитро Шуров присвятив новий трек своїй кішці Матильді.

Останній рік, коли ми всі опинились зачиненими вдома, показав: ми любимо близьких не за те, які в них досягення-статки-кар’єри, а просто так, бо ми об’єднані любов’ю. У когось найближча істота жінка/чоловік, у когось бабуся, у когось приятель, а у когось — домашній улюбленець. І нам неважливо, породистий він чи дворняга, ми обожнюєм їх не за відповідність чиїмось стандартам, а за те, що вони наші улюбленці, а ми — їхні. Бо ми всі однієї крові, в якій тече любов!

Мюзікловий хіт від Pianoбой для братів наших менших-Фото 1

Дмитро Шуров:

— Цей мюзікловий номер я присвячую своїй кішці Матильді Шуровій, зірці інстаграму, яку ми підібрали на смітнику 6 років тому. А також — всім кішкам-собакам, які врятували людей від самотності під час карантинного року: вигулювали нас, коли на вулицю можна було виходити тільки з тваринкою, дарували радість тоді, коли навалювалась тривога за майбутнє, змушували виходити в люди за кормом, коли ми лежали у локдаунній апатії. Час нам разом відігріватись сонцем та мюзіклами і вирушати в нові цікаві життєві пригоди! Пісня настільки сподобалась бренду “Клуб 4 лапи”, що він вирішив зробити її своїм гімном, а ми отримали можливість втілити корисний соціальний проект з підтримкою тварин у притулках”.

Мюзікловий хіт від Pianoбой для братів наших менших-Фото 2

За кожен репост відео з хештегами #обєднанілюбовю та #club4paws бренд “Клуб 4 лапи” у червні передасть по 1 кг корму для мешканців кількох притулків для тварин. Результати ми оголосимо 31 травня. Може нам й не сила врятувати світ, але ми точно можемо врятувати бодай когось 🙂

Мюзікловий хіт від Pianoбой для братів наших менших-Фото 3

Слова, музика, саундпродюсування — Дмитро Шуров

Режисер — Даша Ши

Продакшн — VIDEOFIRMA

Хореограф — Сергій Змійок

Мюзікловий хіт від Pianoбой для братів наших менших-Фото 4

Pianoбой UPD

Після знакового шоу з оркестром 8 березня 2020 у Палаці Спорту, з яким Pianoбой встиг “встрибнути в останній вагон” та все ж відіграти його під загрозою зриву через карантин, Шуров взяв павзу в спілкуванні із масмедіа та пішов у відлюдники на цілий рік. І ось нарешті він повертається, та цілком ймовірно — це вже новий Шуров. Можливо, вже не бой, а мен? Перша ластівка внутрішнього оновлення та переосмислення — це підготовка нетривіальної джазової програми з власних й не тільки хітів Pianoбой Jazz Live, яку вперше представить на головній сцені Leopolis Jazz Festival 2021.

Статьи по теме