UA
  RU

  N̶oNewName: співачка IKSTINA розповіла про сексуальний жіночий реп та іспанські мотиви

  В этой рубрике мы будем рассказывать о молодых артистах, которых уже не назвать NoName, они — настоящие NewName.

  N̶oNewName: співачка IKSTINA розповіла про сексуальний жіночий реп та іспанські мотиви-Фото 1


  IKSTINA — відносно нове ім’я на українській сцені. Розкажіть, чим ви відрізняєтесь від інших виконавців, у чому ваші особливості?

  — IKSTINA – це сучасна українська pop-музика із західним звучанням. Коктейль із запальних ритмів, іспано-української лірики, сексуального жіночого репу, цікавого саунду та надзвичайного вайбу. Образ та тексти IKSTINA відображають alter ego скромної та чутливої дівчини, що нарешті не боїться бути такою, якою завжди хотіла. 


  Ви навчалися у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка — Інститут міжнародних відносин, факультет — міжнародне право. В який момент і чому вирішили кардинально змінити професію?

  — Я з дитинства мріяла про сцену. Проте розуміла, що серйозна освіта, яка б дала мені правильний світогляд і орієнтири — це must have. Після отримання диплому я працювала у патрульній поліції, потім у Міністерстві юстиції, але не полишала мрію – випускати власні пісні. У 2017 вирішила розпочати свій музичний проєкт — IKSTINA. Перші релізи були українською мовою, а потім я почала писати іспанською. Чим завдячую саме своїй освіті, адже я не тільки юрист-міжнародник, але і перекладач з іспанської мови.

  Читайте також: N̶ONEWNAME: ГРУППА МАХА О СТЕРЕОТИПАХ И ЖЕЛАНИИ СОБИРАТЬ СТАДИОНЫ


  N̶oNewName: співачка IKSTINA розповіла про сексуальний жіночий реп та іспанські мотиви-Фото 2

  Що в житті молодої артистки найскладніше, а що — найприємніше?

  — Іноді найменший успіх нас окриляє, в той час, як будь-який програш демотивує. Найскладніше для артиста – справлятися з емоціями та продовжувати працювати. Адже ці обидва стани не остаточні. Найприємніше – бачити, що твоя музика відгукується у незнайомих людях.   З якими стереотипами про професію співачки ви стикалися? Що з них правда, а що не відповідає дійсності?

  — Декілька разів стикалась зі знеціненням діяльності музикантів та творчих людей. Не всі розуміють, що за створенням справжнього гідного музичного продукту стоїть кропітка інтелектуальна, творча та навіть аналітична робота.


  Інша хибна думка, яку нещодавно почула – це те, що в шоу-бізнес йдуть за «легкими грошима». Так може думати лише людина, яка ніколи не займалась цим. Крім моєї творчої діяльності, я працюю повний день, всі кошти, які заробляю — вкладаю у творчість: записи пісень, відеокліпів, створення контенту для соціальних мереж. Все це потребує чималих витрат. 

  N̶oNewName: співачка IKSTINA розповіла про сексуальний жіночий реп та іспанські мотиви-Фото 3

  Будь-який молодий артист і не тільки переслідує як одну з головних цілей появи на арені шоу-бізнесу — популярність. Що ви вкладаєте в це поняття і яку фінальну мету собі ставите?


  — Популярність дає можливість бути почутим, тому так, погоджуюсь, що для артиста це важливо. Основною метою для себе сьогодні бачу – дарувати такі пісні, які у слухача будуть на повторі, розповідати через музику свої історії, які будуть йому знайомі, рости разом зі своєю аудиторією. Фінальна мета – стати улюбленою виконавицею українців та вийти на світовий музичний ринок.

  Читайте також: N̶ONEWNAME: РЕПЕР ПАЛІНДРОМ ПРО СОЛЬНУ КАР’ЄРУ ТА СТЕРЕОТИПИ

  Є знаменитості, які стають популярними після довгої кропіткої роботи в сумі зі щасливим випадком. Яка історія серед світових або українських артистів з яскравою появою на сцені вам подобається найбільше?

  — В цьому плані дуже крутою вважаю історію Jerry Heil. Я слідкувала за нею ще тоді, коли Яна знімала кавери. І вже тоді було зрозуміло, що вона дуже талановита, але й завзята. Потім її перший EP, ну і нарешті успіх та всенародна популярність після виходу треку «Охрана отмєна» — вважаю, що нічого не буває просто так, це якраз і є результат попередньої серйозної роботи.

  За музичним смаком іншої людини можна багато що про неї зрозуміти, назвіть ТОП пісень від IKSTINA.

  — 5-ка, яка у мене на повторі зараз:

  Offset — Clout ft. Cardi B

   Dua Lipa – Break My Heart

  Emeryld – Selfish

  Doja Cat — Like That

  Jae Stephens — Girl No More

  Головні цінності співачки IKSTINA в житті.

  • Моя IKSTINA team – сім’я, друзі, команда, прихильники, одним словом — МОЇ люди.
  • Можливість займатись улюбленою справою.
  • Жити в моменті, не жалкувати за минулим, не переживати за майбутнє.

  Читайте також: N̶ONEWNAME: ПЕВИЦА RIYA О ПУТИ ОТ ЖУРНАЛИСТИКИ ДО МУЗЫКИ

  Назвіть кілька фактів про себе, яких публіка не знає.

  — Я жила і навчалася на півдні Іспанії в м. Гранада, тому говорю не просто іспанською мовою, а андалузькою іспанською. По-суті, це діалект, особливість якого полягає у вимові.

  Як творчій людині, іноді мені хочеться відпочити повністю від усього та просто переключитись. У цьому дуже добре допомагає активний відпочинок: лижі, серфінг, вейкборд. А от нещодавно я зробила 25 дайверських занурень, основна частина з яких – під час дайвінг сафарі в Малайзії.

  Де ви бачите себе через рік і з яким проривом в кар’єрі?

  — Кожен реліз – це вихід на інший рівень, який відкриває нові горизонти. Я відчуваю, що попереду багато таких горизонтів, тому не планую зупинятись. Дуже скоро ви почуєте новий іспано-український трек, який, впевнена, вам сподобається. Далі у планах участь у декількох масштабних творчих проєктах, колаборація з крутезними артистами, запис альбому, випуск нових пісень та, звичайно, відеокліпів. Через рік планую презентувати свою першу повноформатну платівку та концертну програму.

  Статьи по теме