UA
RU

На благодійному аукціоні «Charity 100лиця» зібрали більше мільйона гривень на антидроновий комплекс «Простір»

Редагувати переклад

У Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся благодійний захід «CHARITY 100ЛИЦЯ» 2023 під егідою ГО «Лікарський фронт». Основна мета — збір коштів на придбання сучасного антидронового комплексу «ПРОСТІР». Антидроновий комплекс від української компанії представила Варібрусова Анна, учасниця добровольчого формування територіальної громади «Мрія». 

На благодійному аукціоні «Charity 100лиця» зібрали більше мільйона гривень на антидроновий комплекс «Простір»-Фото 1

Ведучими вечора стали: амбасадорка ГО «Лікарський Фронт» Ольга Сумська та Анатолій Анатоліч,  а ведучими аукціону — Тімур Мірошниченко та Андрій Джеджула. 

Захід підтримали відомі артисти: Євген Хмара, Наталія Могилевська, Lida Lee, Енджі Крейда, KAMALIYA, Міла Нітич, СолоХа, Анна Добриднєва, Люся Кава, Наталія Валевська,  Настя Андреєва та DJ Starkov

За словами Андрія Лисецького, засновника ГО «Лікарський Фронт» місія проєкту — виявити та висвітлити найважливіші благодійні події, ініціативи та практики у всіх напрямках по всій країні, підтримати та відзначити заслуги людей, які готові до самопожертви та волонтерства. Потрібно створювати умови для популяризації ефективної благодійної діяльності під час війни в Україні.   

На благодійному аукціоні «Charity 100лиця» зібрали більше мільйона гривень на антидроновий комплекс «Простір»-Фото 2

На благодійному аукціоні «Charity 100лиця» зібрали більше мільйона гривень на антидроновий комплекс «Простір»-Фото 3

Відзнаки від МІЖНАРОДНОГО БЛАГОДІЙНОГО ПРОЄКТУ «CHARITY 100ЛИЦЯ» отримали: “CALM CLINIC” — «Лідер медичної галузі та благодійних проєктів України»,  Благодійний фонд «Повернись живим» — «Наймасштабніший фонд допомоги армії», Віталій Войтович — «За вагомий внесок у підтримці України під час війни»;  Олександр Пашко — «За військову та благодійну допомогу країні», Вікторія Файнблат «За вагомий вклад сучасної жінки у перемогу України», Благодійний фонд «BALU» — «За вагомий внесок у благодійний рух та розвиток дитячого спорту в Україні»,  Благодійний Фонд «Серце української нації» — «За вагому підтримку України та розвиток волонтерського руху». 

Подяками за свою благодійну діяльність в цей вечір були відзначені військові, артисти, журналісти, освітяни, лікарі, дизайнери, представники бізнесу, телеведучі.   

«До нас долучилося багато відомих особистостей, медіа-персон, волонтерських та громадських організацій, адже ми всі об’єдналися заради Перемоги нашої країни»,- говорить засновниця міжнародного благодійного проєкту Марина Філіпенко. 

На благодійному аукціоні «Charity 100лиця» зібрали більше мільйона гривень на антидроновий комплекс «Простір»-Фото 4

На благодійному аукціоні «Charity 100лиця» зібрали більше мільйона гривень на антидроновий комплекс «Простір»-Фото 5

На благодійному аукціоні «Charity 100лиця» зібрали більше мільйона гривень на антидроновий комплекс «Простір»-Фото 6

Серед лотів благодійного аукціону: картина українського ілюстратора з автографом Валерія Залужного, тарілка з автографом начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирила Буданова, боксерські рукавиці з автографом видатного українського боксера Володимира Кличка та календар з відомими фразами підписаний Віталієм Кличко, футболка Freedom Олександра Усика з його автографом, м’яч з автографами легендарних українських футболістів: Шевченка, Блохіна, Коновалова, Яремчука та інших видатних гравців, картина від Анни Яхно «Люди, як кораблі». 

Особлива подяка за участь в благодійному аукціоні та підтримку благодійних ініціатив БФ «Б.А.Л.У», Фонду «Серце Української Нації», Олександру Пашко, компанії SINART. 

Загальна сума зібраних коштів під час заходу склала 1118000 грн. Організатори міжнародного благодійного проєкту не зупиняються на цьому і вже у лютому планують провести наступний захід аби зібрати додаткові кошти на придбання антидронового комплексу «ПРОСТІР». 

В рамках проєкту “Charity 100лиця”  відбувся показ відомих та молодих українських дизайнерів. Свої колекції представили: Юлія Айсина  (AYSINA) та Олена Вінярська (VINIARSKAYA), Аліна Поліщук, Milky для Українки, Da Carrol, Martusya. 

На благодійному аукціоні «Charity 100лиця» зібрали більше мільйона гривень на антидроновий комплекс «Простір»-Фото 7

На благодійному аукціоні «Charity 100лиця» зібрали більше мільйона гривень на антидроновий комплекс «Простір»-Фото 8

На благодійному аукціоні «Charity 100лиця» зібрали більше мільйона гривень на антидроновий комплекс «Простір»-Фото 9

На благодійному аукціоні «Charity 100лиця» зібрали більше мільйона гривень на антидроновий комплекс «Простір»-Фото 10

На благодійному аукціоні «Charity 100лиця» зібрали більше мільйона гривень на антидроновий комплекс «Простір»-Фото 11

На благодійному аукціоні «Charity 100лиця» зібрали більше мільйона гривень на антидроновий комплекс «Простір»-Фото 12

Читайте також: ФІЛЬМИ ПРО ГОЛОКОСТ, ЯКІ ВАРТО ПОДИВИТИСЬ 

Статьи по теме