UA
RU

Найпопулярніші поєднання інтер’єрних стилів у 2022

Редагувати переклад
Стиль інтер’єру – ключова деталь, з якою варто визначитися ще на початковому етапі дизайну інтер’єру. Варто зазначити, що сьогодні моностиль все частіше відходить на задній план, поступаючись місцем гармонійному поєднанню різних стилів, на основі яких створюються нові концепції дизайну.

дизайн інтер'єру 2022 6

Катерина Макухіна, Head of Marketing & PR European Design School розповідає про найпопулярніші поєднання інтер’єрних стилів у 2022.

Створити власний неповторний стиль — непросте завдання, оскільки воно передбачає органічне комбінування основних трендів найпопулярніших напрямів.

В цьому матеріалі ми розглянемо актуальні тенденції та напрями, що поєднуватимуться в інтер’єрі у 2022 році.

Еко

Натуральні матеріали природних відтінків є невід’ємною складовою інтер’єру, в основі якого завжди знаходяться вазони, живі квіти чи рослинні композиції. Що стосується оздоблення меблів, перевагу варто надати якісним матеріалам з ротангу, дерева чи каменю. А ось при виборі елементів декору для освітлення, екостиль можна поєднувати з масивними люстрами, які відмінно виглядатимуть в  приміщенні та привертатимуть увагу. Також радимо придивитися до стилізованих світильників з багаторівневою системою освітлення.

Елементи дизайну в стилі еко чудово пасуватимуть прихильникам здорового способу життя.

дизайн інтер'єру 2022 3

Хай-тек

Створений для тих, хто йде в ногу з інноваціями. Функціональні технології ідеально поєднуються із сучасним дизайном. Для цього стилю характерний мінімалізм, який відрізняється простим, але ретельно продуманим інтер’єром. Характерною особливістю є скляні перегородки, меблі-трансформери та наявність вільного простору з прекрасним освітленням. Палітра кольорів включає здебільшого однотонні кольори чорно-білих тонів та відтінків шоколадного.

Такий стиль відмінно підійде людям, які цінують лаконізм, функціональність та простоту дизайну.

дизайн інтер'єру 2022 2

Лофт

Лофт — це поєднання інноваційних технологій та вінтажного стилю. До основних особливостей інтер’єру можна віднести відкрите планування, зонування простору за рахунок прозорих декоративних перегородок та колірного розмаїття. В оздобленні переважають необроблені фактури, цегла, штукатурка та труби. Декоративні стіни з білої цегли у 2022 році один із трендів, завдяки якому приміщення стануть простішими і більш атмосферними. При використанні вінтажних елементів варто робити акцент на одному якісному предметі, наприклад, журнальному чи туалетному столику або старій люстрі. 

Лофт вподобають прихильники експериментів з окремими елементами декору.

дизайн інтер'єру 2022

Мінімалізм

Завдяки легкій інтеграції в інші стилі, сьогодні цей напрямок є одним з найбільш затребуваних. Характерна особливість — максимізація простору, функціональність кожного предмету інтер’єру, великі панорамні вікна та гарне освітлення. Ті самі правила поширюються і на оздоблення стін, тому варто уникати яскравих шпалер чи будь-якого зображення квітів або візерунків. Серед оздоблювальних матеріалів обов’язково мають бути присутні пластик, скло, хром або кераміка.

Мінімалістичний інтер’єр — чудове рішення для тих, хто надає перевагу легкості та не любить складних елементів в декорі.

дизайн інтер'єру 2022 4

Сканді

Цей стиль чудово підходить як для великих заміських будинків, так і для невеликих квартир. Він дає неймовірну кількість інтерпретацій для організації простору, створюючи затишний та лаконічний інтер’єр.

Скандинавський стиль характеризується використанням натуральних матеріалів. Великі вікна можна прикрасити прозорою тканиною чи жалюзі. Особливість напряму — освітлювальні прилади складної закрутистої форми, прості геометричні меблі, живі рослини, горщики.

Сканді обирають для тебе люди, чия філософія — гармонійне єднання з природою.

Варто зазначити, що у гонитві за трендами важливо не втратити індивідуальність. Окрім збалансованого стилю, інтер’єр має бути також функціональним та раціонально поєднувати найпопулярніші і не схожі один на одного напрямки дизайну. 

дизайн інтер'єру 2022 5

Фото надала пресслужба

Читайте також: Національний музей «Київська картинна галерея» до свого сторіччя презентує альбом-каталог та виставку нових надходжень до колекції музею

Статьи по теме