UA
RU

Національний конкурс «Міс Україна» презентував 25 фіналісток, які цьогоріч боротимуться за головну корону країни

Редагувати переклад
Минулого тижня в ресторані Queen Kyiv (Bulldozer Group Ukraine) відбулася офіційна презентація ТОП-25 претенденток на участь в національному конкурсі "Міс Україна 2021". 

Національний конкурс «Міс Україна» презентував 25 фіналісток, які цьогоріч боротимуться за головну корону країни-Фото 1

25 красунь з усіх куточків України були представлені медіа та гостям презентації. Напередодні 30-го ювілейного фінального шоу, голова Комітету Вероніка Щіпцова розповіла про нововведення в організації конкурсу: вперше були проведені відкриті кастинги в Одесі, Львові, Харкові та Києві, оброблено біля 20 000 анкет претенденток, змінені вимоги до учасниць, виготовлена нова корона для переможниці, вартістю 3 млн доларів США , в журі запрошені експерти з Європи та США, призовий фонд конкурсу збільшено до 1 млн грн.

Читайте також: Стартує Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів 2021

Презентація розпочалася виступом зі сцени переможниць минулих років: Влади Литовченко «Міс Україна — 1995», Христини Столоки «Міс Україна -2015» і Поліни Ткач «Міс Україна — 2017». Засновник національного конкурсу краси Сергій Матяш поділився спогадами про організацію першого шоу та про створення незмінного вже 30 років логотипу.

Національний конкурс «Міс Україна» презентував 25 фіналісток, які цьогоріч боротимуться за головну корону країни-Фото 2

Ведучим заходу став радіо- і телеведучий Андрій Рудий, новими піснями радувала гостей співачка Анна Добриднєва. Перед виходом 25-ти фіналісток, гостей презентації очікували приємні сюрпризи від партнерів Конкурсу «Міс Україна»: ресторанного холдингу Bulldozer Group Ukraine, професійної косметики для волосся Keune Haircosmetics, міжнародного б’юті бренду №1 Kodi professional, українського бренду жіночої білизни JASMINE, натуральної французької косметики L`Occitane, давнього і постійного партнера конкурсу — школи макіяжу Ірини Хомякова.

Звичайно ж, головним моментом свята став вихід на сцену 25-ти фіналісток конкурсу «Міс Україна» — результат масштабної роботи команди протягом року. Серед ТОП-25 дівчата з усіх регіонів країни: талановиті моделі, студентки українських, європейських, американських ВУЗів, юристки, викладачки та успішні спортсменки.

Кожна з фіналісток — результат суперечок і нелегкого вибору комітету, старанної роботи та підготовки дівчат. Саме тому кожна з них — вже переможниця. Однак, корону і заповітний титул «Міс Україна -2021» отримає лише одна дівчина, ім’я якої стане відомо на фінальному шоу, що відбудеться 21 жовтня в національному палаці «Україна».

Статьи по теме