UA
RU

Назад у майбутнє: Гаджети із культового фільму, про які ми й досі мріємо та які вже існують

Редагувати переклад
Легендарні винаходи, які передбачив Роберт Земекіс, та як вони спрощують наше життя.
Назад у майбутнє: Гаджети із культового фільму, про які ми й досі мріємо та які вже існують-Фото 1

У 1985 році на екрани вийшла культова стрічка, яка справедливо увійшла до золотого фонду світу кіно. Трилогія “Назад у майбутнє” була створена режисером заради того, аби зрозуміти, чи зміг би він потоваришувати зі своїм батьком у молоді роки, проте насправді стала пророчою. У сиквелі першої частини фільму головний герой Марті відправляється у 2015 рік, стикаючись із цілою колекцією фантастичних гаджетів, приладів та систем, про які лише можна було мріяти у 1980-х. Проте, насправді деякі елементи сюжети “Назад у майбутнє” були провісними, такими як, наприклад, сушильна машина LG модель DC90V9V9W. Використовуючи Wi-Fi та додаток LG ThinQ, можна дистанційно задавати параметри, усувати неполадки та синхронізувати режими техніки для швидкої й безпечної сушки за допомогою технології SMART PAIRING. Саме про такі інновації мріяв Роберт Земекіс. Ну, а ми, у 2021 році користуємося перевагами сучасного світу та гаджетами, які потрапили у цей світ майже із фантастичної реальності.

Назад у майбутнє: Гаджети із культового фільму, про які ми й досі мріємо та які вже існують-Фото 2

 

Економія часу

Потрібно зазначити, що абсолютно всі винаходи із майбутнього у Роберта Земекіса мають одну спільну рису — вони забезпечують свого власника додатковим часом. А деякі сучасні винаходи, про які режисер фільму “Назад у майбутнє” навіть не міг мріяти ще й економлять природні ресурси. Так, інверторна теплова помпа LG DUAL Inverter Heat Pump™ сушильної машини DC90V9V9W дозволяє економити до 10% електроенергії. Його унікальна особливість полягає в подвійному циліндрі компресора, який забезпечує клас енергоефективності техніки А+++. Тож, завдяки їй ви не лише зекономите час, але й заощадите вже використані ресурси. Тільки уявіть, користуючись сушильною машиною від LG, ви повертаєте витрати за користування своїм пилотягом протягом року.

Читай также: Аня Тейлор-Джой появилась на вечеринке «Эмми»-2021 в бельевом образе

Назад у майбутнє: Гаджети із культового фільму, про які ми й досі мріємо та які вже існують-Фото 3

Планшет

Пам’ятаєте чоловіка із 2015 року, якого зустрів Марті біля мерії? Тоді він збирав пожертви за допомогою дивного приладу, який зараз неможливо буде сплутати ні з чим іншим. Це була варіація на планшет, який впевнено існує у сьогоденні вже майже десятиліття. Дивно, як режисерові вдалося передбачити появу таких приладів. Можливо він й справді є мандрівником у часу?

Назад у майбутнє: Гаджети із культового фільму, про які ми й досі мріємо та які вже існують-Фото 4

 

Одяг, який чиститься сам по собі

Справді подібного винаходу дизайнери та науковці ще не створили, проте існують гаджети, які можуть із легкістю його замінити. Наприклад, сушильна машина від LG модель DC90V9V9W може не лише захистити речі від зносу, але й позбавити її він алергенів. Що навіть краще, аніж оригінальний задум Земекіса. Серцем сушильної машини DC90V9V9W є інверторна теплова помпа LG DUAL Inverter Heat Pump™. Тож, не важливо, наскільки делікатні тканини ви довірите пристрою – шовкові простирадла, м’який вовняний светр або ж об’ємний пуховик – розумна техніка подбає про кожну річ, підібравши потрібний режим.

Назад у майбутнє: Гаджети із культового фільму, про які ми й досі мріємо та які вже існують-Фото 5

Технологія Smart House

Замки, які відкриваються за допомогою відбитка пальця, увімкнення світла за рахунок голосу, відеопанелі повсюди — від холодильників до вікон…Це не лише життя людей у 2015 році героїв фільму “Назад у майбутнє”, але й наше сьогодення. Так, сушильною машиною LG, наприклад, можна керувати на відстані, встановлюючи необхідні параметри та слідкуючи за тим, як вона виконує усі ваші побажання.

Назад у майбутнє: Гаджети із культового фільму, про які ми й досі мріємо та які вже існують-Фото 6

Окуляри доповненої реальності

Такі окуляри у фільмі носить Еммет Браун, а у 2021 році їх може приміряти кожен охочий. Так само як і кіно у 3D, про яке у 1980-х люди могли лише мріяти, так і окуляри доповненої реальності стали нашим теперішнім.

Відеоконференції

За часів локдауну ми всі змогли досхочу насолодитися перевагами ZOOM-конференцій. В той час як ще 40 років тому всім працівникам доводилося ходити кожного дня на роботу, відвідуючи зібрання та наради, сьогодні це можна робити дистанційно, залишаючись у комфортній домівці.

Назад у майбутнє: Гаджети із культового фільму, про які ми й досі мріємо та які вже існують-Фото 7

Миттєва публікація новин

Сьогодні друкована преса залишається живою лише завдяки глянцевим виданням із їх яскравістю та естетикою, адже навіть їх онлайн-версії розраховані більше на швидке публікування новин. Миттєво, вірно? Так, як це роблять журналісти у картині “Назад у майбутнє”. Зручно, економно стосовно власного часу та дуже функціонально — жити у 2021 році все-таки неймовірно зручно.

Назад у майбутнє: Гаджети із культового фільму, про які ми й досі мріємо та які вже існують-Фото 8

Тож, якщо про деякі винаходи, які вигадав Роберт Земекіс, наприклад голограми чи автомобілі, які літають, ми все ще продовжуємо мріяти, інші вже стали частиною нашого сьогодення. Зауважте, що із кожним роком “фантастичних” гаджетів лише більшає, і вони перестають бути чимось абсолютно вигаданим. Вони стають нашими вірними помічниками, із якими можна економити й час, і здоров’я, і гроші.

Статьи по теме