Які столиці та мегаполіси опинилися у п’ятірці найгірших.
В Eden’s Gate вирішили проаналізувати ряд деяких показників, серед яких піша доступність, вартість життя, швидкість інтернету, робочий час та частота запитів у пошукових системах формату «зниження стресу», щоб з’ясувати, в яких містах життя найбільш напружене.
Панама, місто, яке славиться своїм знаменитим каналом, біорізноманіттям, а також офшорами, стало найнапруженішим місцем для життя. Якщо ви плануєте переїхати в місто-мрії, то знайте, що тут на дорогу ви витратите щонайменше дві години на день. У Найробі та Ханої, наприклад, у дорозі ви проводитимете всього 30 хвилин. Панама займає дев’яте місце за сукупністю щомісячної вартості життя та орендної плати після Нью-Йорка, Гонконгу, Чикаго, Тель-Авіва, Дубай, Доха, Сеула та Пекіна. Середньомісячна вартість проживання та оренди на 696,14 фунтів стерлінгів дорожча, ніж у найдешевшому місті – Нью-Делі.
Читай також: Кеті Перрі розповіла, яка звичка Орландо Блума зводить її з розуму
Сантьяго, який є найбільшим містом Чилі, а також його столицею, найменше стресове місто для роботи. Тут присутній і бонус у вигляді третього за швидкістю Інтернету, і найменша кількість робочих годин на рік – всього 2, 150. Життя в Сантьяго також досить дешеве на відміну від найдорожчого міста світу – Нью-Йорка.
Що ж до світової локації, про яку мріють представники молодих поколінь, то Нью-Йорк зайняв третю позицію серед найменш стресостійких років світу. Чи варто гра свічок?
Жителі Нью-Йорка проводять у дорозі на годину більше за інших, і платять на три тисячі фунтів більше орендної плати. Крім того, що Нью-Йорк – одне з найрозкішніших міст світу, так воно ще й найнеспокійніше, про що свідчать гугл-запити жителів мегаполісу.
Так виглядає перша десятка найменш стресостійких міст світу: Панама, Мумбаї, Нью-Йорк, Стамбул, Джакарта, Нью-Делі, Йоганнесбург, Богота, Гонконг, Мехіко.