UA
RU

NEONKNIGHT презентує кліп PULSE

Редагувати переклад
Pulse є четвертою відео-роботою київського електронного музиканта Юри Шевченка під сценічним ім'ям NEONKNIGHT. Незважаючи на те, що на підготовку та реалізацію проекту пішло майже 2 роки, для ариста це відео також стало нагодою критично відреагувати на події в країні. 

NEONKNIGHT презентує кліп PULSE-Фото 1

“Було важливо знайти сили, не зламатись, зняти це відео за будь-яку ціну. Всупереч усьому що відбувається. Це був мій персональний протест ти виклик”, — говорить  NEONKNIGHT.

Pulse був знятий в центрі Києва у серпні 2022 року, на 6-й місяць російського вторгнення в Україну. Робота також стала свого роду протестом та нагадуванням, що мистецтво живе всупереч і набуває ще більшої актуальності у жахливі часи.

Pulse — це історія про втрату пристрасті та прихильності до того, що раніше було частиною тебе, робило тебе цілісним, завершенним. Це про мить розуміння, коли дещо важливе, інтимне тільки но що зникло, перестало будет відчутним і від тепер є назавжди втраченим. 

Pulse — це про боротьбу, страх, злість и нарешті прийняття, це про почуття що треба відпустити.

Разом із танцорами що зображують почуття у цій історії приймає участь ще один актор, невидимий спостерігач — Український Дім, де і розгортається дія. Він ілюструє минуле, що кожен із нас так чи інакше пронесе у своє майбутнє, адже воно відтепер назавжди буде частиною нас.

Читайте також: ЛУНА ПРЕЗЕНТУЄ НОВУ ПІСНЮ ТА ЗАПРОШУЄ НА БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ 

Статьи по теме