UA
RU

Netflix знімає фільм про львівських волонтерів

Картина розповість про діяльність волонтерів і те як їм вдається допомагати ЗСУ.

Львівські волонтери розказали, як вони змогли створити бізнес, кошти з якого відправляються на підтримку армії України. Цим кейсом зацікавилась платформа Netflix.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Alex LeMay (@lemay_makes)

Стримінгова платформа Netflix завжди в пошуках цікавих історій, тому їх зацікавила діяльність волонтерів, які придумали стартап, щоб допомогти Збройним Силам України. Спочатку семеро друзів збирали донати, на які потім купляли все необхідне для армії. Потім пожерт стало все менше, тому компанія вирішила започаткувати бренд одягу “Brave heart of Ukraine”, який шиє футболки та худі з патріотичним принтом. Всі кошти, зібрані після продажу, йдуть на закупівлю амуніції та всього необхідного нашим солдатам.

Читайте також: Мережа контактів: як налагодити комунікацію між людьми в кризовий період

На львівських волонтерів вийшов американський режисер Алекс Лемей, який прибув до України, щоб зняти документальний фільм про мистецтво під час війни. Команда “Brave heart of Ukraine” були приємно здивовані тим, що режисер звернув увагу на їхній проєкт.

Він знімає музикантів, художників, митців. Ми їм не дуже підходили по тематиці, але їх зацікавив наш бренд, наші принти помітно відрізняються. Тож ми будемо як центральна лінія цього фільму,

– каже співзасновник бренду Юрій Дума.

Його зацікавила ініціатива, тому він разом з режисером Пабло Аура вже почали роботу над документальним фільмом. 1% від прокату також піде на потреби ЗСУ.

Статьи по теме